Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Férfi -női barátságot manapság...

Férfi -női barátságot manapság nem lehet találni?

Figyelt kérdés
Férfiként megismerkednék egy lánnyal, akinek elmondanám az esetre néző problémámat és kíváncsi lennék a véleményére. Nem sok ilyen van manapság, de azért akad és nekem is jól jönne valaki, akivel mindent megbeszélhetek.

#barátkozás, nők, férfiak
2021. máj. 2. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
"Valódi", mély barátságról nem tudok nyilatkozni, de én jópár sráccal voltam/vagyok jóban annyira, hogy olyan témákat is megbeszéljünk amiket egyébként nem tennénk ha nem állnánk elég közel egymáshoz. Ilyen például a szexuális élete (ami nekem nincs, szóval arról nem dumálunk), vagy csak szimplán a szerelmi életünk. Megkérdezi hogy mit vegyen fel, megkérdezem tőle hogy milyen körmöm legyen, stb. Nem tudom ilyesmire gondolsz-e, de ha igen, sok ilyen van :D
2021. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Simán tudok női barátságokat kialakítani. Férfi vagyok. Rendes kapcsolatok nehezek, de szuper közeli, érzelmes baráti kapcsolatok hosszútávra simán mennek.
2021. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!