Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 20 évesen jobb csajozni mint...

20 évesen jobb csajozni mint 40 évesen?És ha igen,miért?

Figyelt kérdés
Én szerintem azért jobb,mert egy 20 éves kikezdhet vele egykorú lányokkal is,meg 40 éves nőkkel is,a 40 éves nő nem fog rá haragudni,tudomásul veszi hogy az idősebb nők jönnek be a fiúnak,még talán tetszik is neki hogy egy fiatal fiúnak tetszik,hogy vonzónak tartja őt egy 20 éves.Viszont egy 20 éves lánynak kellemetlen lehet,ha egy 40 éves pasi kikezd vele.Még azt is gondolhatja, azért kezdett ki vele mert idősebbnek néz ki,mint 20 éves és ez rosszul eshet neki.Én szerintem 20-tól 30 éves korig kell keresgélni,sokat csajozni,hogy mire 40 éves lesz az ember már legyen nős,legyenek gyerekei,ne legyen magányos,40 évesen már ne kelljen foglalkoznia csajozással ha nem muszáj.40 évesen már kevesebb az esély,hogy összejövünk valakivel,mint 20 évesen.Jól látom?

2021. máj. 2. 21:38
A kérdező szavazást indított:
Csak fiatalon jó csajozni egy férfinak.
Idősebb korban is lehet futni a nők után
Egy 40 éves férfi a saját korosztályában keresgéljen,ne a 20 éves lányokkal foglalkozzon.
26 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egy 40es sármos pasi mindent visz. Emellett meg is tudja szédíteni a nőket rendesen és tapasztaltabb is. Szóval, bár nem adtàl ilyen szavazati lehetőséget, de én a "40-es pasik nyugodtan fűzögthetnek fiatalabb nőket, nem kell mindenáron családnak lennie"-re szavaznék. És amúgy kicsit vicces, hogy egy 20 éves szerinted fűzhet 40es nőket, de ezeknek a 40es nőknek nem kellene, hogy családjuk legyen, vagy babázzon és ne a kisfiúkkal foglalkozzon?:) 30\N
2021. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1 szerintem egy 20 éves fiú nem fog megharagudni egy 40 éves nőre,ha kikezd vele.Egy 20 éves lánynak viszont rosszul eshet,ha kikezd vele egy 40 éves.Azt gondolhatja,a férfi őt is 40 évesnek nézi,azért kezd ki vele.
2021. máj. 2. 21:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem ez oltári nagy baromság :D senki nem gondol ilyenekre, max a "vén kecske is megnyalja a sót" eset jut eszébe, de semmiféleképpen nem olyan, hogy most ő akkor idősebbnek nézne ki. Megkérdezhetem hány éves vagy kérdező?
2021. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Sok lány simán lefekszik egy 40 éves pasival ha az jól néz ki sármos. 20 éves fiú is 40 éves nővel. Egyébként hülyeségeket hordasz össze. Akinek megy a csajozás az mindig csajozik, ha fiatal ha idősebb, persze ha nincs asszony. Miért ne tenné? Akinek nem megy annak meg mindegy hogy hány éves.
2021. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
40 éves vagyok.És azt érzem,hogy én már kiöregedtem a csajozásból.A csajozás inkább a fiataloknak való.
2021. máj. 2. 22:20
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Huuh, ezzel a kérdéssel meg magyarázattal tizenévesnek gondoltalak :D Ha úgy érzed kiöregedtél, akkor ne csajozz, ha csak egy indokot akarsz keresni, amire ráfoghatod, hogy miért ne csajozz, akkor viszont nem ez a kérdés fog neked segíteni ebben. :)
2021. máj. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Harmincasként is rendszeresen szedtem fel tini csajokat, 40 évesen is fel tudnék szedni 20 éveseket. Senki nem gondolja, hogy azert mert 40 evesnek nezem oket, ez micsoda pihent agyú gondolatmenet?

20 evesen jóval nehezebb volt csajozni mint 30 evesen. Szerintem 28-35 a csúcs, szóval 40 már leszállóág, de még versenyképes.

2021. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
5. Ez nem igaz,te fiatalon sem voltál nagy csajozós ezt ennyiből megmondom. Most mégis mitől lennél? Nem azért van mert csak fiataloknak való.
2021. máj. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Idősebbként is lehet csajozni, csak nem a 20-asok után kell szaladgálni, hanem aki közelebb van korban. A másik még, hogy egy 20 évessel szemben nincsenek egzisztenciális elvárások. Egy nő minél idősebb egyre jobban a biztonságra vágyik, legyen az fizikai, erkölcsi vagy anyagi.
2021. máj. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Meséljétek már kedves 40-es pasik hol hogyan szedtek fel 10-15-20 évvel fiatalabb lányokat?

Melyik városban ? Milyen érzelmi szinten vagytok hogy lányotok korabelivel kezdtek ki?

Mert egy átlag magyar 40-es nem sármos milliomos és potens annyira hogy egy tini fiatal lány igényeit kielégitse. Aki mègis az nem itt lóg...

2021. máj. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!