Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok,fiúk ez most hogy van...

Lányok,fiúk ez most hogy van pontosan?

Figyelt kérdés

Csomó helyen azt olvasóm,hogy a kinézet annyira nem számít a csajozásba,más dolgok sokkal fontosabbak.De máshol meg azt,hogy -igen is fontos..

Most melyik igaz?


Azt tudom a szépség szubjektív dolog és mindenkinek más tetszik. Én utóbbinál úgy gondoltam,hogy tökéletesnek kell lenni kívülről és az élet többi területen is,helyet kell alni (amit végső soron még el is fogadok).


Nekem pl nem fontos az,hogy szép legyen az arca,elég ha nem zsíros,annyira nem pattanásos és nem mitesszeres.sokkal fontosabb a hajának a minőség és milyen ruhákat hord.Legyen egészséges és ez látszódjon meg ez az alakján is ☝️. Ehhez társuljon Meg egy pózit szemilyéseg ami mellet kibontakozhatok és magamat adhatom nem túl nagy igény

Szerintem természetes.Meg pedig azért gondolom így mert én is ugyan ezt tudom nyújtani a lánynak aki tetszik. Mert én is igényes vagyok és egészségesen élek (megpróbálom legalábbis a maximumot

kihozni 😅) járok edzeni,nem vagyok,elhízva se☺


Én nem szeretnék általánosítani,de én nagyon sok helyen ezt olvastam..elejinte nem hittem el de ha már ennyien írjak..🤷🏻‍♂️



Kicsit most össze vagyok zavarodva..



2021. máj. 4. 01:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazából leírtad azt az általános aranyszabályt, ami a legfontosabb, mégpedig az, hogy annyit várj a másiktól is, amennyit te magad is nyújtani tudsz, nem többet. Vagy ha többet vársz, akkor fejlődj addig, míg te magad is arra a szintre jutsz.


Ez a legfontosabb.


A többit illetően meg nincs egyetlen "igazság", mivel ahány ember, annyi fontossági sorrend és életszemlélet van. Van, akinek a külső a fontos, van akinek az ész, van akinek a lélek, van, akinek mindhárom, és még emellett is van sok más szempont is.

Éppen emiatt bonyolult társra találni, hiszen meg kell találni azt, akinek a tiédhez hasonlóak az elvárásai.

2021. máj. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
"Azt tudom a szépség szubjektív dolog" - meg is válaszoltad a kérdést. Nem számít a szépség, mert ez szubjektív dolog, mindenkinél más, tuti találsz majd olyat, akinek te jössz be külsőre.
2021. máj. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

A társ keresés nagyon -bonyolult dolog😐.

de én még fiatal vagyok és biztos fogok magamnak,tálalni valakit 😌.

De miért van ennyi felszínes ember,a földön? Itt most nem azon elvárásokra gondolok amiket én is kepviselek,hanem azokra az emberekkre akiket csak a felszínes dolgok érdeklik.Most tekitsunk el a nemektől,szexualitástól mi történt ezzekel az emberekel,hogy ilyenek lettek?? Most gondoljuk bele mennyire rossz lehet neki az élet ha egy szép feszes kidolgozott test és helyes/ szép arc okoz neki örömöt🤔🤨?! Vagy a pénz...😮😩

Nem tudom melyik a rosszabb mint gondoltok


1# köszi a véleményed

2021. máj. 4. 01:45
 4/20 A kérdező kommentje:

Végül is a kérdésemre ha úgy veszük megkaptam a vállaszt.

De más véleményére kíváncsi vagyok!!🙂


2# hat remélem 🤭

De engem az sem zavarna ha módjuk a személyiségem tetszene meg neki 🥺 ( de ezt úgy, hogy közömbös vagyok neki) és persze lehet az én részemről is ,hogy nekem tetszik meg belsőleg ☝️.volt már olyan ra is példa csak vele nem tudtam össze jönni,mivel mesze lakik..

2021. máj. 4. 01:53
 5/20 anonim ***** válasza:
47%

"Csomó helyen azt olvasóm,hogy a kinézet annyira nem számít a csajozásba"

De, számít. Csak kamuznak mint a szar. Ha egy nőt kérdezel ezekről, sokan egy lehetőséget látnak abba, hogy szociálisan jónak mutatják magukat, és a nők hajlamosabbak azt mondani, ami "szebben" hangzik, hogy szebbnek lássák őket. Ezért terjed róluk ez a sok szemét, hogy ők nekik a belső számít, stb.

Az első a külső nekik is, egyértelmű. Aztán, nem tudom sorrendben hogy van, de státusz, anyagi helyzet, személyiség. Erre felháborodnak, de igazából azért, mert maguk sem veszik észre, hogy jobban vonzódnak egy gazdagabb, népszerűbb pasihoz. Még versenyezni is képesek lennének érte.


Csak egyet tanulj meg, még most fiatalon. Ha a nőkhöz akarsz érteni, tanács kell velük kapcsolatban, SOHA, de SOHA ne a nőket kérdezd. Félre fognak vezetni. A tanácsadásban sem a te érdeked nézik, hanem hogy a nagy tanácsadó szerepét betöltsék és kiéljék. Illetve, nem ismerik magukat, sem egymást. Ez általánosságban elmondható, léteznek ritka kivételek a nők között is. És ez nem egy rosszindulatú komment, hanem egy teljesen alap felvilágosítás, amit szerencsére én is megkaptam még elég korán, és sokkal több minden érthetőbb. (Ez csak egy szelete a tudásomnak.)

Jah, és ha bármi ilyesmire fényt derítesz, is úgy csináld, hogy a nő ne tudjon róla. Nem tudják elviselni magukkal kapcsolatban ezeket. Legyenek ezek férfititkok.

2021. máj. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Amúgy tudnátok kort meg nemet is írni? Kíváncsi vagyok arra ,hogy egy lány írta vagy egy fiú.
2021. máj. 4. 01:55
 7/20 A kérdező kommentje:

5# próbáltam rá világítani

arra,hogy számít a kenézét csak mért kell tökéletes,álom pasinak lenni!

És igen fontos, hogy egy férfi tudja eltartani a barátnőjét. de szerintem egy normális lánynal,aki nem érdék és itt most pénzről beszélek szóval azért a személyiség sokkal fontosabb a pénznél! (Mert ki élne egy olyan pasival ki bunkó,prosztó de azért gazdag)

2021. máj. 4. 02:05
 8/20 A kérdező kommentje:
És nem tanácsot kéretem hannem kíváncsi vagyok a lányok és a fiúk véleményére.ezt én is hallotam,hogy lányoktól tanácsot nem kérünk 😅
2021. máj. 4. 02:08
 9/20 A kérdező kommentje:
Vélemény kérésnek mondanám inkább.
2021. máj. 4. 02:09
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
mi ez a sok emoji amúgy? :D
2021. máj. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!