Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan fogadjam el ezt a...

Hogyan fogadjam el ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Tehat ronda vagyok (ne gyertek a vigasztalo valaszokkal,nem sajnaltatasbol irom ide) egy lanynak sem jovok be,ezert nem is nyitnak ugy felem,ezert termeszetesen nincsen barátnőm és soha nem is volt. Beleuntam már az egészbe és úgy döntöttem nem foglalkozok az egésszel,de hiába. Folyamatosan ezen jar az agyam,es akarmit csinalok ugyanugy ezen kattogok es mar kezdek beleorulni.Hobbim is van,edzek,barataim de egyszeruen ha veluk is vagyok olyankor is ezen jar az agyam.


Valami tippetek van?



2021. máj. 4. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi pénzed van? A rondaságon a szépészeti szolgáltatások és plasztikai műtétek tudnak segíteni.


Nem menthetetlen a helyzet, de ahhoz nagy összegű beruházás kell.

2021. máj. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
mutass egy képet (akár privátban), megmondom, szerintem min változtass, mert egy megfelelő arcszőrzet vagy hajstílus csodákra képes egy férfival.
2021. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, figyi, ha ezen jár az agyad, akkor szerintem még érdemes ütni addig a vasat, miután már nem fog... Én nem hiszek a lefojtásban, meg az elnyomásban... Ha valamiért vonz a dolog, akkor adj még neki egy pár esélyt... Amúgy az érzékenység is egy olyan tulajdonság, amit a lányok kedvelnek - az intelligencia, stb. mellett... Nem minden lánynak az egyetlen vagy fő kritérium a külső, és esetleg még az elvárásaidból is engedhetsz még egy picit; nem tudom, milyen fajta lányokat keresel magadnak, de hogy megtapasztald milyen is egy kapcsolat, lehet, hogy ismerkedhetnél olyanokkal, akik kevésbé népszerűek, csinosak, stb. - ki tudja, talán megtalálod a nagy Őt...
2021. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Külsőre nem megyek,max annyi h szeretem,ha egy lány telt. De nekem ez nem elvárásom,az se zavar,ha vékony.
2021. máj. 4. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Menjél el egy pszichológushoz, mert lehet,hogy nem is vagy olyan ronda. Viszont ha folyton ezen rágódsz, azt a lányok megérzik, és ha valaki nagyon szeretne valamit, akkor az taszítólag hat a lányokra, még ha meg sem szólalsz, érződik rajtad, hogy nagyon akarnál ismerkedni. Ugyanez a helyzet a lányokkal is, azokat elkerülik a fiúk, akik nem tudják elengedni ezt a témát. Ezért kellene egy pszichológus. Járjál olyan csoportos foglalkozásokra, ahol talán találhatsz valakit, pl. menjél el vízi túrázni, bicklitúrázni csoporttal.
2021. máj. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jófej vagy, akkor a szépség nem fog számítani.
2021. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!