Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi az a dolog amitől változik...

Mi az a dolog amitől változik a hozzáálásod a párkapcsolatok hoz?

Figyelt kérdés
Tegyük föl hogy úgy döntöttél hogy nem szeretnél párkapcsolatot és így eltelik pár hónap félév vagy évek. Ti miért döntöttetek úgy mégis hogy szeretnétek egy párt újra magatok mellé? A lelki oka az ami érdekel. Kíváncsi vagyok arra is hogy mennyire van köze ahhoz hogy eldöntöttem most nem kell kapcsolat és hogy milyen esetekben érzik azt az emberek hogy biztosan nem lessz soha többé kapcsolata.Befojásolhat külső tényező? Kinek mi a tapasztalata? Én személy szerint éveken át voltam egyedülálló,amikor újra megismertem egy olyan nőt aki kizökkentett ebből és újra szerelmes lettem,tehát nálam külső tényező volt az ami befolyásolt.A válaszokat előre is köszönöm.

2021. máj. 8. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem akartam párt magam mellé, ez a vágy mindig csak konkrét személy kapcsán jött elő bennem, az is csak párszor életem során, aztán vagy volt belőle valami vagy nem. Annyira furcsa számomra, hogy valaki aktívan társat keres, nekem soha eszembe se jutott volna. Szóval ha úgy vesszük szintén külső tényezőn múlt.
2021. máj. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében én nagyon szerelmes típus vagyok és könnyen belezúgok valakibe, akivel közel állunk egymáshoz.

Egy időben nagyon hatott rám ez az otthoni, baráti köri piszkálás, hogy "naa, van barátod? miért nincs? mikor lesz?" - és elkezdtem ismerkedni, de sose jött össze semmi.

Aztán a szüleim elváltak. Úgy gondoltam, minek nekem szerelem, ha úgysem valódi a minta, amire építeném, így aztán lemondtam róla. Meg akartam magam dugatni valakivel, de nem jött össze, majd ugyanez az ember tönkrevágta az önbizalmam. Nagyon mélyponton voltam, csak úgy "miért ne" alapon ráírtam valakire, aki itt hirdette magát, aztán elmentünk egy randira, de olyan kellemetlen volt, hogy megmondtam magamnak, "akivel online nem szívesen beszélgetek, azzal randira se fogok menni", letiltottam, azóta nincs semmi.

Nem mondom, lenne akivel szívesen együtt lennék, de ezt a kapcsolatban kéne lenni érzést inkább hozzá kötöm. Vele szívesen lennék együtt, de mással, míg nem ismerem meg és szeretek belé, nem.

2021. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rengeteget hallottam én is,miért nem fogsz egy csajt,miért vagy egyedül,mikor lesz már gyerek stb.Nem tudok csak úgy együtt lenni valakivel.
2021. máj. 8. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen, mármint, hogy eldönti, majd pár hónap múlva meggondolja magát, az valójában nem döntötte el. Pusztán jobbnak látta, akár csak magának is, de megmagyarázni, belebeszélni a dologba, hogy miért van éppen úgy, ahogy.
2021. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem 16 éves korom óta van partnerem Időnként több is, mint illenék Még a válásom után is nagyon hamar elkapták a tökömet, és azóta iss imádjuk egymást.
2021. máj. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elején többnyire közösségi nyomás hatására akartam ismerkedni, azt láttam, hogy az osztálytársaim többségének is van már valakije, és attól féltem, hogy lemaradok az életről. Később már több szempont is közrejátszott, mint például, hogy éppen mennyire éreztem magam magányosnak.
2021. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!