Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha most kikapcsolom az interne...

Ha most kikapcsolom az internetet és kimegyek az utcára nézni a lányokat,változni fog valami?

Figyelt kérdés
Magányos vagyok.Itthon ülök a gépnél egyedül.Jó lenne most élőben lányokkal beszélgetni.De ha most kimegyek az utcára oda fog jönni hozzám egy idegen lány beszélgetni?Vagy erre kevés az esély?

2021. máj. 12. 16:53
A kérdező szavazást indított:
Inkább álljon kint az ember az utcán és nézelődjön mint egész nap a gép előtt üljön
Inkább a gép előtt ülök mint hogy idegen embereket nézzek az utcán
Ha személyesen akar beszélgetni,menjen ki és szólítson meg valakit.Nem baj ha nem ismeri.
29 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Én mondjuk megijednék, ha egy srác egyhelyben állna az utcán, majd egyszercsak megszólítana. Hagyjon engem békén.
2021. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kimehetnék az utcára és nézhetném a csajokat,de jobb lesz attól nekem?Vagy pár perc után megunnám és visszajönnék gépezni?
2021. máj. 12. 16:56
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"De ha most kimegyek az utcára oda fog jönni hozzám egy idegen lány beszélgetni?"


Gondolom már előfordult életed során, hogy kimentél az utcára. Emlékszel mi történt? Valószínűleg megint ugyan az történne.

2021. máj. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3 igen,nem jön oda senki.Lehet lemegyek a boltba egy fél kiló kenyérért,hátha sikerül beszélgetnem valakivel.
2021. máj. 12. 17:07
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De csak okosan, nehogy valaki a végén rád hívja a rendőröket...
2021. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehetőleg ne boxeralsóban+papucsban menj ki. 😄
2021. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

És az nem opció, hogy ismerősi körben nézelődjél?

Tudom, tudom...munkahely tabu, tanár-diák tabu, na de akkor mi marad? Akinek a suliban nem jött össze, annak most már mindig csak a vadidegenek maradnak? A lottó 5-ösre nagyobb esély van, mint fotó alapján vagy az utcán idegeneket nézegetve megtalálni azt, aki külsőre és belsőre is szerethető a számunkra.

2021. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha megszólítasz is valakit, kétesélyes a játszma: vagy elhajt (80%), mégha normálisan is közeledsz, és 20%, hogy sikerrel jársz.

Egyszer azért érdemes kipróbálni.

2021. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy utcán lenne a legjobb ismerkedni. Én lányként (es a baratnőim is) eddig mindig kényelmetlenül éreztem magam, ha valaki megszólított az utcán/buszon. Pláne, ha a másikon is látszott, hogy izgul.
2021. máj. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó, lehet ezt aranyosan is csinálni. Egyszer utánam szaladt egy nagyon helyes srác Bp-en, miután vásároltam nála egy utcai bódéban egy dobozos üdítőt. Kiszaladt a bódéból és mosolyogva a kezembe nyomott egy felfújt lufit. Annyira helyes volt! A probléma csak annyi volt, hogy épp a 6 hetes terhességi UH-ról jöttem.:D
2021. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!