Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is magányosnak érzi...

Más is magányosnak érzi magát? Úgy gondolom, hogy semmit nem ér már az életem egyedül, 25 évesen nincs senkim.

Figyelt kérdés
És lehet hogy nem is lesz, mert nem vagyok elég jó a nőknek, nem tudom megadni azt amit más megad nekik, mert szegényesen élek, és nem is nézek ki jól. Soha nem is volt kapcsolatom. Van egyáltalán így értelme élni? Mindenhol boldog embereket és párokat látok, egyedül én vagyok ilyen szerencsétlen, akinek nem jön össze semmi az életben.

2021. máj. 26. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Ne gorcsolj rá erre az egészre, ne lássák rajtad, hogy belülről haldokolsz, mert addig a budos életbe nem fogod senkinek felkelteni az érdeklődését. Probalj meg változtatni amin tudsz. Ennyi.
2021. máj. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Maga ez az életérzés, és ezek a kulcsszavak amiket felsorolták azok, amik visszataszítják a nőt. Amíg nem vagy rendben önmagaddal, addig mást se fogsz magadhoz közel engedni.

Egy pozitív természetű ember lehet akármilyen szegény és ronda, akkor is párra talál. Amíg ilyen negatívan állsz a dolgokhoz, nem sok jóval kecsegtet az élet. És nem vagy egyedül. Én a helyedben kilépnék ebből a sivár életből, új célokat tűznék ki, valamit ami motivál, és minél energikusabb vagy, annál inkább felcsillan majd a nők szeme. Bárki válhat vonzóvá, és jól keresővé is. Ezek csak kifogások.

Hány lány panaszkodik, hogy dundi, csúnya és nem kell senkinek. Aztán ott vannak a dundi csúnyácska lányok, havonta más palival. Mert a kisugárzás az, ami nem mindegy. :)

Én a helyedbe elkezdenék ezdeni, kihúznám magam, mélyen szemébe néznék minden szembe jövő nőnek, és összeszedném az egómat. Itt kezdődik minden. Sok sikert.

2021. máj. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen. De mikor kapcsolatban voltam, még rosszabb volt. Mindenhogyan egyedül vagyok, nem számít, kik vesznek körbe. Be vagyok falazva.
2021. máj. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Tévedés, hogy a nőknek csak a külső és a pénz kell. Ha így érzed, akkor nem jó helyen keresgélsz. Én sem mondanám magam gazdagnak, semmi különleges nincs, amit fel tudnék mutatni a kortársaimhoz képest. "Jó pasi" sem vagyok. Az arcom még úgy ahogy rendben van, de egyáltalán nem vagyok jóképű, viszont az átlagnál magasabb vagyok, púpos vagyok és kicsit aránytalan a testem. 22 éves vagyok, de a nem túl jó külső adottságaim ellenére 3 kapcsolatom volt eddig. Nem futókalandok, komoly, legrövidebb 1, leghosszabb másfél éves kapcsolatok. Nem vagyok éppen a társaság közepe, egyáltalán nem tapadnak rám a csajok. Egyszerűen ott segítek, ahol tudok, ha valakinek problémája van, mindig számíthat rám, jó lelki társ vagyok, emellett humoros vagyok. Kevesen ugyan, de itt az élő példa hogy vannak lányok, akik ezt értékelik. Keress ilyen lányokat, mert egy kapcsolatban a legfontosabb hogy társai legyetek egymásnak. A pénz és a külső rohadtul nem tesz boldoggá, óriási tévedésben jár minden nő aki azt hiszi. Tartsd magad annyira hogy te az ilyeneknél jobbat érdemelsz.
2021. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem csak magányosnak érzem magam, az is vagyok és voltam mindig. Pár éve még hittem, hogy ez megváltozik, ma már egyre kevésbé. Élőben nem tudok ismerkedni, meg azt sem tudom hol lehetne, a neten pedig elutasítóak a nők a külsőm miatt. Teljesen mindegy, lehet Badoo, Tinder, Facebook társkereső vagy bármilyen egyéb társkereső oldal, ugyanaz a tapasztalatom. Nem szoktam figyelni kit húzok jobbra, mert mindenkit jobbra húzok, 10 év alatt egy kezemen meg tudom számolni, hány beszélgetésem volt. Randi egy sem. Rajtam csak a csoda segít. 30/F
2021. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ebben is vannak jó tippek, olvasd el: [link]
2021. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

József Attila:


Tudod, hogy nincs bocsánat,

hiába hát a bánat.

Légy, ami lennél: férfi.

A fű kinő utánad.

2021. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon magányosnak érzem most magam. Minden barátom, barátnőm elköteleződött már, házasság, gyerek, vagy élettárs. Nekem meg egyszerűen nem adatik egy normális társ, azt hittem, hogy végre kaptam egyet, tévedtem. Ma vége lett. Iszonyúan érzem magam. Egész este bőgtem, és vodkàt ittam. Tudom, szánalmas. Nem baj, keresem a kiutat, már van is tervem, neked is van kiút kérdező, csak tenned kell érte, nehéz tudom. Nekem is nehéz, de erősnek kell maradni!
2021. máj. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig mindenképpen élőben lenne érdemes ismerkedni. Az internetes ismerkedés általában időpazarlás. Az emberek többsége 2-3 üzenetváltás után eltűnik, még mielőtt kiderülne bármi érdemleges, vagy egyáltalán esélyt adna a másiknak. Rengetegen elsiklanak egymás felett, csak mert néhány írásbeli üzenet alapján, vagy egy kép alapján nem tűnik szimpatikusnak az illető.
2021. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
73%
T komolyan elhiszed, hogy a pénz kell a nőnek? Rosszul látod Sokkal többre mész, ha a FIGYELMEDDEL ajándékozod meg őket.
2021. máj. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!