Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Így fel fognak keresni engem...

Így fel fognak keresni engem az emberek online?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a játszmázást, de már ezt is megteszem, hogy legalább egy ember törődjön velem és igaz barátra leljek.

Arról van szó, hogy barátok nélkül élek és csak az interneten tudok ismerkedni JELENLEG. Fél éve próbálkozom, de idő pocsékolás volt.

Ha eltűnök kb 1 hónapra, akkor szerintetek (legalább) egy valaki érdeklődni fog irántam a távollétemben? Megéri várakozni?


Mint tényként, egyáltalán nem vagyok toxikus ember. Érdekes témákat hozok fel és akár hajnalig elbeszélgetek pár emberrel. De ez csak akkor működik, ha én keresem fel őket. Nem tudom mi az, amitől senki nem érdeklődik irántam. :(



2021. máj. 30. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Az interneten lehet ismerkedni, de próbáld ezeket átalakitani személyes találkozókká.

Ne csak beszélgessetek, csináljatok is valamit együtt. CSak beszélgetésből nem lesz közös élmény, közös hobbi, ami együtt tartana

2021. máj. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Milyen témáid vannak amikről beszélgetsz?
2021. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kétélű penge ez a módszer, mert ha vársz egy hónapot, és senki rád sem néz, akkor csak mégdepisebb leszel.


Nekem van 6-7 barátom, akiket nem egyszerre zaklatok, hanem mindig másikat keresem fel, amikor olyanom van, így nem érzik soknak. Te is keress aktívan 4-5 embert legalább akikkel jól elvagy

2021. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!