Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akinek régóta nem volt barátja...

Akinek régóta nem volt barátja meg semmi szociális élete hogyan jött ki onnan?

Figyelt kérdés
Mit csináltál? Hogyan lettél érdekesebb ember? Miért nem szereztél barátokat előtte? Mit akar egy másik ember? Tobb EQ-t kellett szerezni neked vagy nem tudtal beszélni dolgokról meg a beszélgetést fenntartani vagy mi volt a bajod? Ha lehet a social anxietys cuccot hagyjuk ki mert az kicsit unalmas meg az nem akkora nagy dolog(jo persze aki tulment rajta tudom nehez volt de azt nem jelenti h lesznek barataid). Legfokeppen olyanokat szeretnek kerdezni akik a social anxietyt lekuzdtek vagy nem volt semmi problemajuk vele megis nincs semmi baratuk.

2021. jún. 6. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

'a social anxietys cuccot hagyjuk ki mert az kicsit unalmas meg az nem akkora nagy dolog' ......'olyanokat szeretnek kerdezni akik a social anxietyt lekuzdtek'


:D Akkor most mit szeretnél?

2021. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Olyan is irhat akik lekuzdtek de hiaba mert azután se szereztek baratokat. Szoval hiába volt nekik es lekuzdtek a problema nem oldodott meg: az hogy baratokat szerezzen
2021. jún. 6. 14:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Felismertem, hogy ez az életmód nem tesz boldoggá, legyőztem a félelmeimet, kimozdultam, akár bulikba egyedül, és jól éreztem magam. A többi (haverok, kalandok) jött magától. Amit semmiképp sem szabad hagyni, hogy megmagyarázd magadnak, hogy neked ez az állapot jó (ilyenkor bekapcsol a kognitív disszonancia, vagyis egy megoldatlan problémából eredő feszültséget úgy próbál az ember ösztönösen kezelni, hogy megmagyarázza magának, az nem is probléma), és aktívan teszel azért, hogy a célod elérd. Ezt persze kis lépésekben.
2021. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 aha ertem az nagyon jo. Azzal nem volt problemad h tul unalmas voltal vagy valami massal?
2021. jún. 6. 17:34
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel elég sokat tanultam abban az időszakban, így az élmények a háttérbe szorultak, tehát nem én voltam a társaság lelke. De elfogadtam, hogy én ilyen vagyok, és attól még, hogy nem tőlem hangos mindig a terem, még láthatnak szívesen egy társaságban.
2021. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Sehogyan
2021. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is "úgy maradtam". Ha leéli az ember a fél életét barátok nélkül, akkor már szinte természetesnek veszi ezt szerintem.
2021. jún. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ki kell törni ebböl, változtatni kell a gondolkodásmódon, megoldasokat kell találni, különben törnkremegy a lelked
2021. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Beképzelten hangozhat, de én nem érzem magam unalmasnak:), ám sokszor inkább tényleg az van, hogy untatnak az emberek. Kb. minden tárgyi feltételük megvan a körülöttem lévőknek, de valahogy totál unalmasak, nincs bennük pozitív energia", mondjuk igaz, nem mintha negatív annyira lenne. Szerintem bele kell vetni a programokba magunkat, ha egyedül, akkor is!:)

Szokásom különben ilyet tenni, és valóban az elején feldobottabb leszek a történésektől, de később néhány esetben jól emlékeztet valami arra, hogy miért is volt jobb' ennél az egésznél inkább magamban. Szerintem szerencsés az, aki a saját jó társaságát megtalálja, egy szinten rezegnek:) egymással.

2021. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja enis igy vagyok vele legtobb ember unalmas ezert vagyok enis unalmas. Csak ertelmetlen beszelgetes, kerdesek, valaszok szoval egyszeruen nem erdekel. Legtobv ember unalmas szamomra is. Ha valami filozofia,pszichologia, onfejlesztesrol beszelnenk vagy nemtom akkor tudnek beszelni.
2021. jún. 7. 21:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!