Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mért utál mindenki?

Mért utál mindenki?

Figyelt kérdés
Bárhova megyek úgy érzem hogy mindenki uatál úgy hogy okot nem adtam rá. Mondták már és tudom is hogy önértékelési problémáim és önbizalom hiányok van. Nehezen tudok kialakítani kapcsolatot az emberekkel, sokszor tüntettek butának vagy hülyének mert nem mindig értem meg elsőre amit mondanak, mindenért bocsánatot kérek. Egy munkahelyen diákként dolgozok és sokszor úgy érzem hogy engem egy adott vezető több dologra kér meg mint valaki mást, ez úgy gondolom hogy azért van mert béna vagyok.

2021. jún. 8. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ezeket elem at en is minden nap. Mondjuk en depresszios is vagyok es ilyenkor foleg negativ gondolatai vannak az embernek
2021. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Imát mondok, ha egy valódi vezetővel találkozok. Irigy vagyok rád. ;)
2021. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt csak te érzed így, mert nincs önbizalmad. Én is régebben durván önbizalomhiányos voltam. Aztán elkezdtem le. arni, hogy vajon ki mit gondol rólam, elnézve a sok önbizalomtól duzzadó, de emögött nem túl sok van-embert.

Próbáld jól érezni magad, és tedd azt, ami jólesik neked. Gyakorold, hogy nemet mondasz, ha úgy érzed igazságtalanul több feladatot kapsz. Az meg, hogy nem értesz valamit, próbáld viccesen kezelni, de ne alázkodj meg, ha ez azért van pl. mert bunkók veled, és ezért nem tudsz figyelni. Határozottan kérd meg őket, hogy mondják el érthetőbben, amit akarnak.

2021. jún. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!