Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzed, hogy nem számítasz...

Úgy érzed, hogy nem számítasz senkinek és jelentéktelen vagy? Miért?

Figyelt kérdés
Mi az a tapasztalat, ami kiváltotta ezt a következtetést belőled?

2021. jún. 14. 05:48
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Persze, hogy így érzem. Mert így is van. Aki azt hiszi, hogy ő számít bárkinek, bárhol, vagy van bármi jelentősége a létezésének, az naiv ábrándokat kerget. Lehet, hogy valaki azt állítja neki, hogy szereti és fontos neki, de az vagy hazudik, vagy valójában úgy érti, hogy szereti azt, amit nyújt neki, és ez a fontos neki, nem a személy.


Mindenki értéktelen és felesleges. Isa szar és kamu vogymuk.

2021. jún. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Általában úgy is bánnak velem, hogy észre sem vesznek, vagy hogy bárcsak észre sem vennének. Nagyon szenvedek az emberek között. Ez az oldal is egy menekülés nekem.
2021. jún. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Tyűha, jó szar lehet az életed, ha ez a fosrakás itt neked menedék. Én röhögni járok ide a sok degenerált prolin. Itt szinte csak azok vannak.
2021. jún. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán a jó élet :)
2021. jún. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet mint a kettesnél. A barátnőim a semmibe vesznek. Amikor depressziós voltam tavaly a nővéremet se érdekelte, nem segített.
2021. jún. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert az vagyok
2021. jún. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert nem vagyok elég határozott, full intro vagyok, sok embert elmartam magam mellől folyamatosan.
2021. jún. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül a szüleim tartanak fotnosnak, mert érzelmileg kötődnek hozzám, ha ők meghalnak, akkor nem lesz senki. A társadalomban betöltök egy szerepet, de ezt bárki tudná pótolni, így valamennyire hasznos vagyok, de pótolható.


Nekem nincs szükségem arra, hogy mások értékesnek vagy fontosnak tartsanak, pláne nem érzelmi alapon. Így mint tény, tudom, hogy jelentéktelen vagyok, de nem tölt el semmilyen negatív érzéssel.

2021. jún. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szüleimen túl úgy érzem más nem tart fontosnak.

Sajnos túlzottan sokszor jártam úgy, hogy az emberek nem vettek észre, vagy "csak" úgy tettek, sokszor keresztül beszéltek rajtam, szavamba vágtak (pedig nem beszélek lassan és annyira sokat sem).

2021. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a szüleim vannak, haverjaim és barátaim nincsenek. Nem hiányoznék senkinek mivel nem is beszélek senkivel, nem is tudnak szinte az emberek a létezésemről.
2021. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!