Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincsenek barátaim, haverjaim...

Nincsenek barátaim, haverjaim 15 éve?

Figyelt kérdés

17 évesen voltak utoljára haverok. Azóta korombelivel nem is beszélgettem, csak idösebb rokonokkal. Sajnos akkoriban nagyon pletykás voltam, egy barátom emiatt bajba került, elvitte a rendörség. A többiek jól megvertek és megaláztak engem, a közösség ahol laktam kivetett magából! Én akkor magamnak adtam igazat, hogy aki bünözik az ne mást hibáztasson ha lebukik! Ezért magas lovon ültem, ha valaki nem köszönt vissza nekem, akkor azt levegönek néztem onnantól. Az egész közösség az ellenségem lett sajnos, kiutáltak! Akkor elhatároztam hogy többet nem fogok senkivel barátkozni! Elköltöztem Budapestre és azóta sincsenek barátok! Furcsán néznek rám emiatt, barátnöt is részben emiatt nem találok. Aki volt kezdödö kapcsolat, ö is azt mondta hogy nagyon furcsa hogy egy haverom sincs es emiatt szakitott mert gáz vagyok. Ismerkedi is nehéz így! Még a szomszédaim is szóvá tették, hogy hozzám soha nem jön senki! Milyen furcsa. Meg már pletykálnak hogy én bújkálok meg biztos meleg vagyok és aidses.

Van innen kiút? Vagy 32 évesen már nem talál az ember barátságokat?


2021. jún. 14. 10:23
 1/4 anonim válasza:
van valami érdeklődési köröd? Hobbi? Az alapján sincs lehetőséged barátságokat létrehozni? Vagy esetleg munkahelyen ha olyan..
2021. jún. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Valószínűleg a személyiségeddel van baj

A régi dolgokból kiindulva amiket leírtál magadról... Mégis ki akarna ilyen emberrel barátkozni?

Min változtattál? Mit tettél azért, hogy megnyerő legyél? Tettél e bármit annak érdekében hogy legyenek barátaid?

2021. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

32 évesen már nemigen lesznek olyan barátságok,mint 17 évesen.

Ezen kár agyalni.


Én 41 vagyok,és én sem barátkozom senkivel.De én már 23-24 évesen rájöttem arra,hogy az emberek undorítóak...

Engem veled ellentétben nem zavar,hogy nincsenek barátaim...

Barátnő szerzéshez nem kellenek barátok...Egyszerűen csak béna vagy.

2021. jún. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

"De én már 23-24 évesen rájöttem arra,hogy az emberek undorítóak..."


Igen, legalábbis itt Magyarországon biztosan. A külföldiek ezzel szemben kedvesek, barátságosak, érdekesek, velük érdemes barátkozni inkább. A magyar emberekkel nem érdemes szóbaállni. Jobb minél előbb elfelejteni a magyar nyelvet, én is arra törekszem.

2021. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!