Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akiknek nincsenek barátaik,...

Akiknek nincsenek barátaik, ti mivel töltitek az időtöket?

Figyelt kérdés

Mit csináltok egy tipikus munkanapon és hétvégén?

Írhattok kort és nemet is :)



2021. jún. 15. 10:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Munka, utána bevásárlás, kajavásárlás, szokásos dolgok, aztán film, sorozat, netezés, háztartás stb.

Hétvégén "másodállás családdal", kocsimosás, autós találkozó (amíg volt), és mint hétköznap

2021. jún. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Neten ütöm el az időt főleg. Tanulok, a hobbimmal foglalkozok, nyelvet tanulok (sajnos ezt egyre ritkábban), a főzés is érdekel ehez hasonlók.
2021. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A hobbimmal elvagyok, vagy gyakorin beszélgetek.
2021. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Szolovjov ***** válasza:
100%
Nekem van macska, de szoktam még kertészkedni és motorozni is.
2021. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Gyakorin könnyen lehet barátot szerezni. :3

Egyet legalább lehet találni akivel jól ellehet beszélgetni.

Munkanapokon ezzel az emberkével beszélgetek és fejlesztem a vállalkozásomat. ;pp

Szabadnapomon pedig reggel futok este edzek és közben bármi ami jön. Sorozat, kerti munka stb. :D

Elvagyok. 23/F

2021. jún. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én most nem dolgozok, hanem tanulok. Délelőtt mindig pár órát tanulok, délután besegítek anyukámnak a kertben (pl.eper szedés). Van, hogy el szoktam menni vásárolgatni(persze egyedül nem az igazi). Valamikor csak beülök a kocsiba és megyek valamerre.
2021. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Én az időmet gyakorizással, kutyázással, macskázással, zene hallgatással, meg majd videojátékozással töltöm, ha veszek végre PS4-et. Meg segítek anyámnak itthon oszt kész.
2021. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
Nincsen baj nyak felett, a többi emberrel van baj, mert nem akarnak velem barátkozni. Mindegy majd veszek PS4-et oszt rendőr gyilkos leszek a GTA 5-ben és kiirtom az emberiséget a World war Z-ben és a Day's Gone-ban.
2021. jún. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

Nekem pl.régen voltak barátaim, de amint felnőttünk és nekem lett autóm, addig voltam jó nekik még elvittem őket ide-oda.

A másik meg az exemmel találkozgatott, holott minden időm neki szenteltem 8 éven keresztül, soha nem hanyagoltam el egy pasi miatt se, majd ráment a kiszemeltemre is. Velem lenne a gond?

2021. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Azért aki 41 évesen ide jár gyakorira más kérdések alá trollkodni, az se lehet épp normális :)
2021. jún. 15. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!