Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek normális ha egy...

Kocsisbarbi kérdése:

Szerintetek normális ha egy egyedülálló anyuka ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Szerintetek az normális ha egy anyuka elvált, a gyerekek kirepültek, nincs új párja, unatkozik és ezért olyan munkát vállal amit nem is szeret csinálni csak hogy ne unatkozzon otthon?

2021. jún. 16. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

konkrét példát mondj már...!

Vagy csak elméleti kérdés?


Milyen munkát vállal? nyugdíjas?

2021. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Mai nap legidiótább kérdése díjat elnyerted, kérdező!


Mondok egy vaslogikájú következtetést: ha annyira nem szeretné csinálni, hogy az otthon unatkozás is jobb lenne, akkor nem vállalta volna. Ha elvállalta (és nem is hagy fel vele), akkor ha nem is szereti különösebben, mégiscsak szívesebben csinálja ezt, minthogy otthon unatkozzon.

2021. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, meg nem gyanús hogy az emberek 80%-olyan munkát végez amit nem szeret csinálni?

De valamiből meg kell élni.

2021. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen én is értem a logikát miért csinálja engem inkább az érdekel hogy szerintetek normális e hogy valaki olyan munkát vállal amit nem szeret és nincs rászorulva csak azért hogy ne unatkozzon.
2021. jún. 16. 14:05
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
De miből él...????
2021. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az persze más tészta, ha bőven megél munka nélkül is, és ennek ellenére olyan munkát végez amit nem szeret, csinálni az hülye.
2021. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy a társaság miatt...
2021. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként, ha engem ilyen kérdések gyötörnének, egyszerűen megkérdezném az érintett személyt, miért csinálja.

És lehet, hogy kiderülne, hogy valami pozitívum mégiscsak van benne. Pl. az, hogy eljárhat emberek közé, van miért felöltöznie. Sok nő egyszerűen belebolondulna, ha egész nap otthon csak a 4 falat nézné magányosan és senkihez se tudna szólni.

2021. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod te hány ember csinálja ezt? Az emberek 90%-a nem szereti csinálni azt, amit. Ez nem "normális" vagy "nem normális" kérdése, hanem valamiből élni kell.
2021. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Te szeretted volna a munkát, de ő kapta? ;(
2021. jún. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!