Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha az ember teljesen egyedül...

Ha az ember teljesen egyedül van, család és barátok nélkül de ha eléri a pénzügyi szabadságot kevésbé fogja magányosnak érezni magát?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy van pénze mondjuk bármikor bárhova elmenni kirandulni, bármilyen programot csinálhat magának, vagyis a pénz hiánya már nem igazán fogja lekorlátozni hogy mikor mit csináljon a szabadidejében.

#egyedüllét, magány, pénzügyi szabadság elérése
2021. jún. 21. 22:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Megtehetném, de egyedül gyakran még a lakásból sincs kedvem kimozdulni.
2021. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
48%

Ok van pénzem egyedül bolyongani a világban,egyedül programot szervezni magamnak.


Ezt én úgy csinálnám hogy elmennék Hollandiába vennék heti 10 kg füvet és csak élnék mint marci a hevesen,vennék egy f..za kocsit is,és mindennapot élveznék (azt írtad egyedül) szóval csajom nem lenne (ez sem hátrány).


De egy idő után megunnám a magányt és amúgy sem érdekel ez a szaros élet annyira a pénz meg csak pénz...csak ideig boldogít. Szóval szerintem 5 éven belül kinyírnám magam,és nem bánnék meg semmit amit tettem. :D

2021. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Háát..kicsit másfele hat szerintem a pénz.. ha több lesz a pénze, kevesebbet stresszel remélhetőleg, ez jobb közérzetet ad. Szerintem kirándulni stb. tud pénz nélkül is. Úgy gondolom, h ezek a programok valamennyire elvonhatják a figyelmet, de az emberi kapcsolatot nem helyettesítik. Ugyanígy a háziállat tartása, bár akkor már inkább az, ha nem szeretné magányosnak érezni magát.
2021. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%
Nem feltétlenül. Én pl. ha elmennék kirándulni egyedül, tuti, hogy hiányérzetem lenne, mert nincs barátnőm. Nagyon rossz lenne egyedül élvezni, sokkal jobb lenne ha mással is megoszthatnám az élményeket.
2021. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


2-es nyilván mindenkinek más a mentalitása. Veled ellentétben én sosem tudnék önpusztító életet élni de a f.sza kocsi az jöhet, mondjuk egy újabb típusú Tesla. Sőt ha lenne bőven időm és pénzem szerintem motorra is megcsinálnám a jogsit és ilyen módon is kiélvezném a vezetés örömeit. Kinyírni nem tudnám magam, azon a mély letargikus és depressziós lelki állapoton ahol az embernek komolyan ilyen szándékok is megfordulnak a fejében már túl vagyok. :)

2021. jún. 21. 22:27
 6/29 A kérdező kommentje:
3-as, 4-es köszönöm a hozzászólásokat.
2021. jún. 21. 22:28
 7/29 anonim ***** válasza:
52%
Ha lenne pénzem, és azt csinálnék amit akarok, de egyedül? Simán bezárkóznák, rendelném a kaját, és többet a futárokon kívül senkivel nem beszélnék, végre teljesen boldog lehetnék, nem kellene a sok idióta birka között élnem, tök jó lenne.
2021. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

7-es köszönöm a válaszod, ez is egy megközelítés.

Ha tehetném valószínűleg vennék én is egy kis házat valahol Svácjban a hegyekben, egy jó kis csendes, nyugodt környéken és ha nagyon elegem lenne a világból és az emberekből elvonulnék oda-kisebb rövidebb időre.

2021. jún. 21. 22:34
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
A pénz sok mindent megold, de két dolgot semmiképpen. Nem enyhíti a magányt és nem lehet rajta egészséget venni.
2021. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%

Nem, főleg ha több szabadidőd is lesz.

A legtöbb helyre egyedül fogsz menni mivel az ismerőseid/barátaid nem tehetik meg hogy elmenyjenek veled vagy nincs rá idejük.

Ha megismersz idő közben új embereket nem tudod hogy a személyed miatt vagy érdekes nekik vagy pedig az anyagiak érdeklik.

Ekkor leszel csak igazán magányos...

2021. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!