Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit ér annak a férfinak az...

Mit ér annak a férfinak az élete aki soha nem volt egy fiatal vagy jó testű szép lánnyal , nővel ?

Figyelt kérdés

Érdemes annak élni 30 de főleg 40 felett aki fiatalon nem tudott egy lánnyal se összejönni ? Akit egyetlen egy lány se tartotta elég jónak, lefeküdjön vele. Akire 20 éve csak undorral és megvetéssel néznek a szép nők és akit a társkeresőn csak jóval öregebb dagadt csúnya nők jelölgetik?

Mi értelme az ilyen “férfinak” élni ?



2021. jún. 25. 18:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
93%

"Azt vágod hogy ezzel a süket dumával csak a nyomorult pasik próbálják áltatni magukat."


Hát barátom, te tényleg egy igazi szardarab vagy :D


Az egész kérdést is csak azért tetted fel, hogy itt siránkozhass, meg sajnáltasd magad, csak azért mert nem jut neked p..na. Ha neked ennyi zámít az életben, akkor a puszta létezésed is csak a világ erőforrásainak pazarlása.


Tök feleslegesen szívod a levegőt mások elől.

2021. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Még az sem igaz, hogy nem jutna. Csak ocsmány lúzerként még neki van pofája válogatni meg szidni más külsejét.

Mégis milyen jogon várod te el a fenti “adottságokkal”, hogy egy kicsit is szép nő akár csak rád nézzen? Mit tudsz te adni neki, amit egy normális külsejű ÉS VISELKEDÉSŰ férfi nem?

2021. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Nézd én ilyen pasas vagyok, nem nagyon vagyok külsőre vonzó, nem vagyok adonisz, alfahim, tudom mi a probléma velem, ezt volt aki nem izgatta, lehetett volna olyan nőm 1x akivel nem lett kapcsolatom. 40 évesen nem voltam nővel szexuálisan, szerelmileg. Kamaszként is udvaroltam már, szakközépbe is. De voltam egy jó nővel 2x is ágyban, (nem örömlány)osztálytársam, tényleg jó nő, simán szexelhettem volna vele, de mindig önbizalom hiányos voltam...

De persze nyomultam nőkre kamaszként és felnőttként, de mindig olyanra hajtottam, akinek "bocs nekem más tetszik" szöveggel lekoptatott.

És persze rohadtul fájt kamaszként és felnőttként is, hogy nincs nőm, nincs aki megöleljen, szépeket mondjon, meg én neki, akivel megjelenhetek, hogy ő a párom...

De túltettem magam és másokkal kötöttem le magam, nem vagyok gazdag, de szegény sem, van mindenem ami kell, utazgatok bárhova, van autóm, motorom, jó ruháim... Szóval vannak dolgok, amiért jó élni...Most azért haljak meg, mert nem megy a csajozás? Csomó olyan nővel találkozom, aki nem szimpatikus külsőre, olyankor arra gondolok,hogy egy ilyennel sem lennék boldog, ha vele lennék... Biztos van vhol olyan nő, akinek bejönnék 5000km arréb, de a sors nem hozhat össze...Vagy rágódik vki ezen, vagy túllép rajta.

2021. jún. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez annak nagy dolog csak akinek nincsenek barátai sem, vagy probléma számára a kapcsolat kialakítás.

Ha egy szép csaj magától is foglalkozik a csávóval, úgy mond nem kell utána menni, ott már egy-két kedves gesztus(mondjuk még munkaidőben szólok neki, hogy ha van kedved a portánál találkozunk és autóval elviszlek, ne várd a buszt 35 fokban)

Nekem addig volt újdonság a "szépség, dekoratív külső" míg magamon nem kezdtem el változtatni, kezdődött egy hajvágással, olyanok is meg néztek akikkel nem egy kasztban élünk, drágább márkás ruhák, és utána az autó, egyszerű melósként ismeretlenül senki nem mondja meg hogy na ki ez, csak hogy menő vagány fiatal srác.


Jelenleg is van egy csaj akit focista mellé képzelnék el, mégis tetszik neki az öltözködésem, megjelenésem, nyilván szeretne velem mutatkozni képeken is, mondhatni 3-ból 2x ő ír először, én meg úgy vagyok vele nem a világ ha nem reagálok rá először, vagy épp nem mászok rá azonnal.

Az ilyen szebb csajokból sok van, őket már csak a természetük teszi különbözővé, a külső nagyjából ugyanaz.

Nekem inkább a barátkozás a fontosabb, hogy legyen kikkel foglalkozni, ne unatkozzak.

2021. jún. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha így gondolkodik, akkor nem sokat, vagy egyenesen semmit.
2021. jún. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiatal, jó testű lányokra / nőkre vágysz, akkor kezdhetnéd azzal, hogy felhagysz az igénytelenséggel és legalább egy "jó" testet összehozol magadnak. Ha egy görög félistenhez hasonlítanál, akkor a lehetőségeid megközelítenék az elvárásaidat.


Amíg Peter Griffin-re hasonlítasz, addig felejtős.

2021. jún. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
83%

Itt elsősorban az emberi érték számít és nem az, hogy élt e fiatal bombázó nővel egy férfi.

És mit ér azzal ha a világ legszebb nőjét tudhatja maga mellett egy férfi?

Ne az alapján ítélj el bárkit,hogy miért nincs senkije vagy miért nem el együtt csinos nővel!

2021. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Kérdező, mivel azt a kérdést tetted fel, hogy érdemes-e így élni?, ezért gondolom te ebben látod önmagad értékét.

Nekem az érték nem ebben rejlik, így nem is látom problémának. Ha te szenvedsz így, kezdj el tenni magadért. Ha úgy érzed, meg se fogod próbálni, és minden így marad, akkor pedig kezdd el elfogadni. Ez az önkínzás, önsajnáltatás semmire sem jó, hacsak nem vagy mazochista ( mert akkor élvezet).

2021. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
#19 és mit ér bármilyen eredmény ha egy ellenkező neműnek nem tetszel? Egy magány nagyobb kudarc mint bármi más az életben...
2021. jún. 25. 23:03
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát de jelenleg magányban vagy, nem? Ha így vesszük, mi lehet nagyobb kudarc: megpróbálni vagy így maradni?
2021. jún. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!