Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rajtam kívül van itt más is...

Rajtam kívül van itt más is aki kiéget, életunt, befásult, érzelmileg kiüresedett, ronda, incel, lúzer, sikertelen, munkanélküli csődtömeg és génhulladék/ biorobot de még az se?

Figyelt kérdés

nincs munkám

nincs nőm

folyton próbálkozom de semmi

nem tudom feldolgozni a gyerekkori fóbiáimat, a külsőm miatti elutasításokat - ezek alapvetően meghatározták a személyiségemet. Inrovertált lettem.

Sok lánynál probálkoztam szépektől a könyvmolyokig de semmi.

A kigyúrt bunkó, jóképű srácoknak mindig volt nője.

Nem tudom feldolgozni, hogy nem kellek senkinek, hogy aláztak a külsőm miatt. Hogy azt a lányt akit szerettem még meg se érinthettem hogy le se szr-t és mindig valaki más dgja.


Körülöttem mindenkinek családja van.

Útálom ezt az érzést, egy rakt szrnak érzem magam, egy lúzernak aki mindig felsűl. Ha lez is nőm 10 év lemaradásom van és mindig bennem lesznek ezek az évek.


Még egy jót se dgtam az életemben. Elegem van hogy a társadalom és a nők leírnak mert nem vagyok jóképű.


Nem hiszek már istenben mert egy ilyen isten az genyláda avgy mindenki legyen szép vagy ne ismerjük azt a fogalmat hoyg szép. Közben egy kvázásért pokolrakerülsz... Ilyen nekem nem kell.


Meg úgy egyébként semmi de semmmi nem támasztja alá isten létét erre a legjobb példa a társkeresés. Szépek csak a szépekkel vannak. És ezen belül is elkülönül az értelmiség. Tiszta szociál-darvinizmus.

Noncs az életbe semmi magasztos, csak az evulóció yners tőrvényei amik kiszelektálják az olyan génhuladékokat mint én.



2021. jún. 26. 13:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
84%
Kellenek a lyukak neki.
2021. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
77%

Mar megint te? Az elozo kerdesednel azt irtad (idezem): “bar lenne legalabb egy nod, akit kedvedre dughatsz, gyereket csinaltok aztan felveszed a csokot” na tudod kit dugjal te kedvedre incelkem...

A masik ami kiverte a biztositekot (ismet idezem) “mindenki dogoljon meg a gyerekeivel egyutt”

2021. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
82%
Teged mi akadalyoz meg abban, hogy kigyurd magad? Ez csak kifogas. Ha par honapig lejarst rendszeresen, onnan mar az az ember lesz “onmagad”. Konnyu am azonosulni vele, csak elkezdeni nehez. Ket valasztasod van, vagy rinyalsz egesz eletedben, vagy elhuzod edzoterembe, osszeraksz egy ertelmes etrendet es megizmosodsz. Rajtad mas nem segit.
2021. jún. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
78%

Menny Pszichológushoz,ha ingyenesen szeretnél akkor a háziorvosodat keresd meg,ő írni fog beutalót.

Sok sikert.

2021. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
70%

Az eddigi kérdéseidből az derül ki hogy te csak rinyálni tudsz.Sokan írtak már jó tanácsot neked,de mindig mindenre van valami kifogásod.Te azt várod hogy ne kelljen semmit se tenni,és az öledbe hulljon minden.Olyan vagy mint egy hisztis kislány,felnőtt ember létedre.Nem rinyálni kell,hanem elfogadni hogy ez van,ezt dobta az élet.Meg kell találni a módját,hogy jól érezd magad,és élvezd az életet.Hozd ki belőle a legtöbbet.De azzal hogy itt picsogsz semmit nem érsz el.Na meg melyik nőnek kellenél így,hogy semmit nem vagy hajlandó tenni.Ki akarna ilyen pasit magának?! Aki tele van negatív dolgokkal,lehúzza az ember kedvét...veled nem lehet jól érezni magát az embernek,mert soha semmi se jó.És lehet hogy ha lenne barátnőd nem így viselkednél...de amit itt rinyálsz már napok óta ez jön le belőle,hogy egy negatív undok ember vagy.Nem hiszem hogy van olyan lány,aki tudna ábrándozni veled a közös jövőről...nem a külsőd miatt,hanem mert egyszerűen nem érezné veled jól magát,nem tudna felszabadultan nevetni egyet,mert totál lehúznád.

Ne feszülj rá ennyire a csajozásra...nem csak abból áll az élet.Biztos vannak hobbijaid,olyan dolgok,amelyek örömet szereznek neked.Alakítsd úgy az életed,hogy minél több ilyen jó dolog kerüljön bele,és legyél pozitívabb,tudj örülni az apró dolgoknak is.

És mindig gondolj arra hogy mindig,minden helyzetben van rosszabb.Tudod,azzal hogy nincs barátnőd sok örömtől esel el...viszont rengeteg problémától is...elég ha csak ezt az oldalt böngészed,a párkapcsolati problémákat,a megcsalásokat.Vagy hány olyan férfinek nyomorult az élete aki nem akart gyereket,és utálja az életét.Vagy van egy olyan anyósa,apósa,aki teljesen kikészíti,megkeseríti az életét.Más meg kilátástalan helyzetbe van anyagilag,és nem tudja magát fenntartani,eltartani,és nem csak magát,a családját,a gyerekét.Vagy olyan függősége van,ami tönkre vágja az életét.Úgyhogy mindig,mindennél van rosszabb.Úgy is lehet nézni az életed,hogy gondtalan és nyugodt életed van.Nincsenek problémáid abból,hogy nem lógnak rajtad a nők.

De ha tudsz,és akarsz is változtatni,és megszereted az életed,és a mindennapjaid,jól tudod érezni magad,elfogadod a külsődet is,hogy ez van,akkor a kisugárzásod is rendbe lesz.És még ha nem is vagy jóképű,de lehetsz normális,és bírhatsz jó értékrenddel.Tudod vannak olyan lányok,akiknek ezek fontos dolgok.És ezeket tartják szem előtt,és ha megismernek egy jó értékrendű embert,akkor hajlandóak alább adni az igényeiket külsőre.Főleg mivel a külső csak egy tulajdonság,valóban fontos szempont,de az a kor előrehaladtával változni fog...és ha megöregszik a pasi,már csak a belső tulajdonságok maradnak.Vannak nők,akik így gondolkodnak.Igaz,kevesen,de vannak.

Még van időd változni,változtatni a gondolkodásodon.De ha te nem akarsz,és csak siránkozol,mert úgy akarsz sikereket elérni,hogy ülsz csendben és várod a csodát...akkor ne is számíts semmi jóra.10 év múlva is majd ide írod ki a rinyálós kérdéseidet!

2021. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
71%
#25 Egy ilyen mentorra lenne szükségem,akitől tanulhatnék és fel is nézhetnék.
2021. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 A kérdező kommentje:
".Tudod vannak olyan lányok,akiknek ezek fontos dolgok.És ezeket tartják szem előtt,és ha megismernek egy jó értékrendű embert,akkor hajlandóak alább adni az igényeiket külsőre.Főleg mivel a külső csak egy tulajdonság,valóban fontos szempont,de az a kor előrehaladtával változni fog..." szokásos gyakoris hülyeség, ez nem így van :D a nők anyagiasak csak a pénz kell nekik, normális sincsen, hatalom kell nekik. Mindegyik erre hajt. Különben adtak volna esélyt nekem!
2021. jún. 26. 17:09
 28/71 anonim ***** válasza:
75%

13as komment fele nagyon igaz. Nagy lekvárban vagyok de nem ennyire....

Házat szeretnék venni magamnak..Nem vicc bő 5év alatt 2,5-3× os árak. Mert babaváró csok adómentesség.

Aki pasi nem kell a nőknek most megjárta. Viszont csajoknál jó pont az önálló rendezett élet 30 felett(ház autó háztartási alapismeretek)

Volt több komoly kapcsolatom régen,de egy baleset óta semmi. Ja van munkám,mellékállásaim pl most júniusban 1 totál szabad napom ha volt. teszek félre de minden hónapban láthatóan kevesebbet ér a pénz az ingatlan illetve autó piacon.

2021. jún. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
68%

25-27közt az igazság! Melyik nő akar kényelemetlen küzdelmekkel teli életet egy jó értékrendű pasi melett??

Melyik nő ne menne el az általa preferált programokra pl nyaralni ha szerezhet olyan pasit aki partnere ebben??

2021. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
71%
Ha a nő számító, sunyi, pszichopata, akkor neked miért kell? Boldog életetek lenne biztos. Elhiszem, hogy van sok frusztrációd részben a külsőd miatt, de így semmi sem fog változni. Ilyen hozzáállással nagyon nehéz lenne melletted. Úgy értem, egy napig ezt hallgatni is kihívás lenne.
2021. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!