Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rajtam kívül van itt más is...

Rajtam kívül van itt más is aki kiéget, életunt, befásult, érzelmileg kiüresedett, ronda, incel, lúzer, sikertelen, munkanélküli csődtömeg és génhulladék/ biorobot de még az se?

Figyelt kérdés

nincs munkám

nincs nőm

folyton próbálkozom de semmi

nem tudom feldolgozni a gyerekkori fóbiáimat, a külsőm miatti elutasításokat - ezek alapvetően meghatározták a személyiségemet. Inrovertált lettem.

Sok lánynál probálkoztam szépektől a könyvmolyokig de semmi.

A kigyúrt bunkó, jóképű srácoknak mindig volt nője.

Nem tudom feldolgozni, hogy nem kellek senkinek, hogy aláztak a külsőm miatt. Hogy azt a lányt akit szerettem még meg se érinthettem hogy le se szr-t és mindig valaki más dgja.


Körülöttem mindenkinek családja van.

Útálom ezt az érzést, egy rakt szrnak érzem magam, egy lúzernak aki mindig felsűl. Ha lez is nőm 10 év lemaradásom van és mindig bennem lesznek ezek az évek.


Még egy jót se dgtam az életemben. Elegem van hogy a társadalom és a nők leírnak mert nem vagyok jóképű.


Nem hiszek már istenben mert egy ilyen isten az genyláda avgy mindenki legyen szép vagy ne ismerjük azt a fogalmat hoyg szép. Közben egy kvázásért pokolrakerülsz... Ilyen nekem nem kell.


Meg úgy egyébként semmi de semmmi nem támasztja alá isten létét erre a legjobb példa a társkeresés. Szépek csak a szépekkel vannak. És ezen belül is elkülönül az értelmiség. Tiszta szociál-darvinizmus.

Noncs az életbe semmi magasztos, csak az evulóció yners tőrvényei amik kiszelektálják az olyan génhuladékokat mint én.



2021. jún. 26. 13:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
75%

"Majd 100 kilósan 10% testzsírral jóképű leszel."


190 centis vagyok 99 kiló, nem lettem se jóképű, se népszerű izmok ide vagy oda.

A jóképűség ugyanis született adottság, a csontjaidat nem tudod edzeni, amik az arcod formáját meghatározzák.

2021. jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
66%
41,lehet de van köze hozzá,ha lefogysz magadról 20kilót,az arcod összébb esik és jobban kirajzódik az arc vonulata. Tehát ha lefogysz,lehetsz jobbképű.
2021. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
19%
még annyit,arra az írásodra,hogy a szépek csak a szépekkel vannak. Szoktál te az utcán sétálni, sokat segít ha neki állsz és sétálgatsz,és megkátsz olyan szerelmes párokat(mint a szépség és a szörnyeteg),és elgondolkozol hogy ezek mégis hogyan,miért jöttek össze,és ha minél több ilyen párt látsz,rájössz,hogy neked is van esélyed.Én is így tettem,mondom ha azoknak összejött,akkor ez nekem gyerekjátéknak kellene lennie.
2021. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
67%

42! Ezt most nekem írod vagy úgy általában reagálsz arra, amit írtam?

Mert pont azt írtam le a 41-es válaszban, hogy hiába fogytam harminc kilót a "versenysúlyomról" ami 130 volt meg hiába szedtem föl komoly mennyiségű izmot több év alatt, ettől nem lettem semmivel se jobb képű, miről beszélsz? mint mondtam, aki nem annak születik sosem lesz az! Akinek hosszú vékony feje van az éppúgy nem jóképű, mint az, akinek meg kerek, és erről alapvetően a csontozatod tehet, ami nem fog megváltozni se a fogyástól se az izmosodástól. Ezt értsd meg, köszönöm.

2021. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
78%
44-es, ez igaz. Nem mindenki esetében olyan csodaszer a gyúrás, mint ahogy azt itt be akarják állítani.
2021. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
22%
Igazad van. Biztos jobb fogpiszkálónak, vagy mangalicának lenni. A nők is ezeket szeretik 😁
2021. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező, olvasd el ezt a cikket, aztán nyavajogj tovább a saját tehetetlenséged miatt...


[link]

2021. jún. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért csak végletekben tudtok gondolkodni. Minden egyes embernek más és más az élettörténete, teljesen más történéseket éltek meg és gyakran megmagyarázhatatlan sikerekkel és kudarcokkal együtt.
2021. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
100%

46! A nők sok mindent néznek, a kigyúrtság valahol a huszadik szempont kb. a sorban. Rengeteg "fogpiszkáló meg mangalica" él párkapcsolatban (vicces máskor éppen ez az érv, hogy "milyen ronda azt milyen jó nője van) 🤣🤣.

Én még sosem hallottam egy nőtől se -leszámítva pár izomfétisest- hogy az izmos test nekik fontos. Ellenben a "nem kell izmos legyen, csak legyen jóképű, ápolt, művelt, igényes, magas stb." na ezek mennek. Ezeknek közük nincsen az izmokhoz.

Akarsz egy jót röhögni? Az incel szubkultúrában külön nevük van a kigyúrt izomagyaknak, akik ennek ellenére nem találnak kapcsolatot évek óta ők a gymcelek.

2021. júl. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:

49


Hát persze mert a nők is olyasmire buknak amin nem lehet változtatni. A csontozat a legfontosabb, a csontváz, arccsontozat, mert ezeken a legnehezebb változtatni ezért a csontoknak (bármilyen hülyén is hangzik) van a legmagasabb értékük a nőknél. A nőknél azért is fontosabbak a csontok mint a férfiaknál, mert a nőknek nem kell feltétlen magasnak, erős csontozatúnak lenni, és a fejüknek sem kell téglalap alakúnak lenni mint ahogy ezek a férfiaknál nagyon fontosak, hiszen a férfiaknál ezek a túlélési esélyeket, jó géneket jelzik, fizikai erőt. A jó arccsontozat pedig az ütésekkel szembeni tűrőképességet. Egy kisállú ember hamarabb kiütnek mint egy nagyállút. Ezért fontosak ezek a nőknek, mert egy dzsungelben ezek növelik a túlélés esélyeit.


Egy nőnél viszont nem annyira fontosak a csontok. Inkább a popsi, cici formája amelyeken sokkal könnyebb változtatni (akár edzéssel) mint a csontokon. Ezért egy férfinak nehezebb sokkal vonzóvá válni mint egy nőnek. Az eredmény pedig az, hogy a férfiak csupán 20%-a megfelelő külsőre a nőknek míg a nők közel 80%-a megfelelő a férfiak számára.

2021. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!