Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rajtam kívül van itt más is...

Rajtam kívül van itt más is aki kiéget, életunt, befásult, érzelmileg kiüresedett, ronda, incel, lúzer, sikertelen, munkanélküli csődtömeg és génhulladék/ biorobot de még az se?

Figyelt kérdés

nincs munkám

nincs nőm

folyton próbálkozom de semmi

nem tudom feldolgozni a gyerekkori fóbiáimat, a külsőm miatti elutasításokat - ezek alapvetően meghatározták a személyiségemet. Inrovertált lettem.

Sok lánynál probálkoztam szépektől a könyvmolyokig de semmi.

A kigyúrt bunkó, jóképű srácoknak mindig volt nője.

Nem tudom feldolgozni, hogy nem kellek senkinek, hogy aláztak a külsőm miatt. Hogy azt a lányt akit szerettem még meg se érinthettem hogy le se szr-t és mindig valaki más dgja.


Körülöttem mindenkinek családja van.

Útálom ezt az érzést, egy rakt szrnak érzem magam, egy lúzernak aki mindig felsűl. Ha lez is nőm 10 év lemaradásom van és mindig bennem lesznek ezek az évek.


Még egy jót se dgtam az életemben. Elegem van hogy a társadalom és a nők leírnak mert nem vagyok jóképű.


Nem hiszek már istenben mert egy ilyen isten az genyláda avgy mindenki legyen szép vagy ne ismerjük azt a fogalmat hoyg szép. Közben egy kvázásért pokolrakerülsz... Ilyen nekem nem kell.


Meg úgy egyébként semmi de semmmi nem támasztja alá isten létét erre a legjobb példa a társkeresés. Szépek csak a szépekkel vannak. És ezen belül is elkülönül az értelmiség. Tiszta szociál-darvinizmus.

Noncs az életbe semmi magasztos, csak az evulóció yners tőrvényei amik kiszelektálják az olyan génhuladékokat mint én.



2021. jún. 26. 13:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim válasza:
100%
Szia, próbálj kimozdulni, járj el edzeni, futni, találj egy hobbit: legyen az airsoft, paintball, bicikli, esetleg küzdősport. Engem kiskoromban (12) a küzdősport húzott ki hasonló helyzetemből. 16 vagyok és mostmár mondhatni a legtöbb dolog rendben van, ennek a hatására, és annak hogy mindig kimozdultam, ha kitudtam.
2021. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező!

Bennem csak egy kérdés merült fel. Ha te magadat nem látod jóképűnek, akkor mért nem keresel egy ugyanolyan csúnya csajt aki szintén nem kell egyetlen pasinak sem? Duplán jól jártok! Te kapsz puncit és végre kiürítheted a tárat amire amúgy is vágysz, a csajt meg végre valaki lepókhálózza és örül hogy végre van egy pasija. 🤷🏻‍♀️

2021. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
71%

52


Hülye vagy? Szerinted mi köze van a képednek ahhoz, hogy milyen az ízlésed?

2021. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
És mégis ki beszélt az én képemről? :D ő írta magáról hogy nem jóképű, akkor meg mit pattogsz mint a gumilabda?
2021. júl. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
100%

54


Rá akarod erőszakolni, hogy olyan lányok tetszenek neki, akik nem tetszenek. Ez nem kicsit pofátlanság. Már joga sincs az embernek, hogy megválassa ki tetszik neki?

2021. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
63%

55

Törölték a hozzászólásom, gondolom nem tetszett és bejelentetted :D Ne aggódj, leírom újra és újra ameddig meg nem unod hogy jelentgesd, de azért még egy kicsit ki is egészítem! 🤭

Szóval...

Ha nem kell a topmodell csajoknak, akkor mégis mit tud tenni? Jobb ha egyedül marad és hibáztatja a világot, a nőket, egyszóval mindenkit? Igények azok vannak, holott ő sem egy adonisz, de csúnya csaj az már nem kell? 🤔 Milyen érdekes... Tudod mit! Nézzük fordított helyzetben! Ha van egy csaj aki csúnya és a kutyának sem kell, még az ilyen rusnya pasiknak sem akiknek amúgy indokolatlanul magas az igénye, azt nem tartod pofátlanságnak? Ja, azt már nem... Lehet az a csúnya csaj is szeretne egy jóképű pasit, de az már részedről le van kakkantva, nektek csak az a lényeg hogy veletek nem dugnak a fullos nők. Őszintén? Nem is fogunk az ilyenekkel dugni 🤭 Inkább elmegyek apácának pedig rühellem a vallást....

Ha nektek jobb hogy egyedül vagytok, mert nektek egy csúnyább csaj nem jön be, akkor maradjatok a marok Marcsinál. A kezeteken kívül úgysem fog senki hozzátok érni ilyen felfogással 🤣

Még egy dolog! Fel vagytok háborodva, hogy a bomba nők nem veletek dugnak mert nem tetszetek nekik. Mért vagytok ezen felháborodva? Ők nem dönthetnek arról hogy nekik kik tetszenek csak ti? Meg is érdemlitek hogy egyedül maradjatok....

2021. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:

56


Mindenki azzal dug akivel akar. Te is. Én is. Más is.


Mi ezzel a baj? Nyugi van :)

2021. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:

56

Természetesen mindenki azzal dug akivel akar, de mindketten szabad akaratukból tegyék! Ha egy csinos, szép csaj nem akar egy ronda pasival, akkor ne legyen már felháborodás hogy mért nem, mikor fordítva meg leszarják.


"Mi ezzel a baj?" Olvasd el az előző kommenteket, főleg a kérdező válaszait és rájössz. Neki a punci a lényeg, de mellette számít a "köret" is. Ezzel nem is lenne gond, de ne a világ, a nők, és azok a pasik legyenek a hibásak (akik bejönnek a kiszemelt hölgyeknek) ha visszautasítást kap csak azért, mert a kiszemeltnek pedig nem jön be.

2021. júl. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
30%

58


Az a gond, hogy a nőknek ez a futószalagon gyártott egyetlen pasi típus jön be tipikus arccal és testformával.


A pasiknak pedig sokkal változatosabb az igényük, sokkal több nőt tartanak vonzónak mint pasit a nők.


Így elégge megnehezedett az ismerkedés, de csak a pasik számára. És ez a modern idők eredménye.

2021. júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:

59


Ahogy az 55-ös válaszoló írta:

"Már joga sincs az embernek, hogy megválassa ki tetszik neki?"

Mi nők akkor nem választhatjuk meg hogy ki tetszen? :)


"Az a gond, hogy a nőknek ez a futószalagon gyártott egyetlen pasi típus jön be tipikus arccal és testformával."

Nálatok ugyanez a helyzet csak próbálod szépíteni :D Gondolom ha választhatnál egy "insta modell" és egy kapafogú, pattanásos, kicsit elhízott lány (amiről nem biztos hogy tehet) között, akkor gondolom az elsőt választanád. Szóval, azért ne általánosítsunk. Ahogy ti sem, úgy mi sem szeretjük.


"A pasiknak pedig sokkal változatosabb az igényük, sokkal több nőt tartanak vonzónak mint pasit a nők"

Ezzel is vitatkoznék! Akik nekem anno tetszettek pasik azoknak soha nem jöttem be, pedig nem vagyok csúnya és nem is a "páwa" gyerekek jöttek be soha.


"Így elégge megnehezedett az ismerkedés, de csak a pasik számára. És ez a modern idők eredménye."

Nem értem, mért mindig csak a pasikat hozod ki áldozatnak? Egy csajnak is ugyanolyan nehéz az ismerkedés ha nem úgy néz ki, mint azok a lányok akik az instán vagy a tiktokon szerepelnek. Max annyi előnye van, hogy elkiabálja magát az utcán hogy "szexelnék valakivel!" akkor jelentkező biztos lenne. Ki hagyna ki egy potya menetet? De az attól még nem kapcsolat, nem ismerkedés, nem szerelem és nem önmagáért szereti, csak egy potya kufircot látnak benne.

2021. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!