Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kell a másikat halálra...

Miért kell a másikat halálra piszkálni? Story lent

Figyelt kérdés
Két hónapja történt, hogy barátnőmmel szakított a barátja 7 év után egyik napról a másikra. Nekem elmondta többször is, hogy nem tudja mi lesz vele, ha elhagyja a fiú, ugyanis neki "salátás" a nemiszerve és elege van abból, hogy az egész internet tele van, hogy ezeket a lányokat fikázzák nyilvánosan és memeket készítenek róluk, hogy ez milyen undorító. (most is egy meme hozott ide, besokaltam) Róluk, AKIK NEM TEHETNEK RÓLA, MERT EZ GENETIKA!!!! Barátnőm annyira el volt keseredve, hogy kipróbálta milyen lehet lányokkal, akik nem pecsételik meg, mert ők tudják hogy erről igazán nem tehet senki. Élvezte egy ideig a dolgot, amíg eszébe nem jutott a barátja és hogy milyen jó lenne újra férfival szeretkezni, de nem mer a nemiszerve miatt. Félt, hogy megalázzák. Sajnos ez így is történt és a lány napokon belül öngyilkos lett. Szerintetek normális dolog valakit halálra cikizni egy olyan dolog miatt, amiről nem tehet és nem is tud vele mit kezdeni? Akkor ezek a lányok már ne is éljenek szexuális életet mert "undorító" a vaginájuk és egész életükben attól tartsanak hogy mikor fogják őket megalázni? Gondolkozzatok már!! Ezt tegyétek ki a TikTokra, ne a sok értelmetlen marhaságot mert ez egy súlyos globális probléma amiről BESZÉLNI KELL!

2021. júl. 9. 21:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne ez normális?
2021. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan, soha senkit nem érdekelt, nem került szóba, nem cikizett senki. Abszurd, hogy ezt valaki cikinek érzi, mikor senkit sem érdekel
2021. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Kamu
2021. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is kamu.


Soha senki nem hozta szóba se.... pedig volt par kapcsolatom...😁

2021. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy ő gondolta ezt túl? Élőben senkit nem érdekel, az meg hogy az interneten mit hordanak össze rosszindulatú emberek kit érdekel?
2021. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 40 év alatt, egyszer se hallottam még ilyenről idáig, h valakinek valamilyen alakú legyen a nemiszerve és ez ciki legyen. Anyámborogass.
2021. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek normális dolog valakit halálra cikizni egy olyan dolog miatt, amiről nem tehet és nem is tud vele mit kezdeni?"

nem, természetesen nem. sajnálom hogy ilyen tragédia történt.

2021. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%
Lehet a témaról beszélni úgy is hogy nem találszvki hozzá kamu öngyilkosságot...
2021. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne kamu a kérdés, se lenne normális. Amúgy meg olyan fiatalon sem kellene elkezdeni szexelni, ugyanis egyrészt kb azok mondhatják, vagy lehetnek ilyen véleménnyel, akik nagyon a dedós kategóriában vannnak még, másrészt büntetendő.
2021. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Hol vannak ezek a dolgok a neten?? Tele van vele a net?? En még magat a szót is csak itt a gyk- n hallottam ... sehol máshol!
2021. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!