Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire vagytok elégedve a...

Mennyire vagytok elégedve a külsőtökkel?

Figyelt kérdés
Mennyire játszik ez szerepet abban hogy magányosak vagytok?
2021. júl. 12. 23:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen meg vagyok elégedve magammal és párkapcsolatban is élek.
2021. júl. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
87%

Magányos vagyok ugyan, de én elégedett vagyok a külsőmmel, meg másoktól is olyan visszajelzéseket kapok, hogy szerintem nem lehetek valami bűnronda, mások szemében sem.

Szokták mondani hogy "falakat húz maga köré".... Na, szerintem valami ilyesmi oka van annak hogy én magányos vagyok🤷‍♂️

2021. júl. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
nem a külsőmet utálom, hanem hogy minden erőfeszítésem ellenére nem tudok fogyni. 2 hónapja 1500 kcal étrenden vagyok (Yaziobn követem, 2 hetente lépem át, de akkor sem érem el az 2200 KCalt), mozgok is, mégsem tudok fogyni :( néha nagyon elkeserítő
2021. júl. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
75%

Én a bőrömet utáltam több mint egy évtizeden keresztül. Pattanásos csúnya, érzékeny, kisfiús arcbőr, persze borostám meg csak minimálisan nő, nehogy véletlenül el tudjam takarni.

Lassan 30 leszek, és talán most mondhatom azt, hogy nagyjából "kinőttem" ezt a betegséget.

Ne tudjátok meg amúgy, mennyit szenvedtem ezzel és mennyi pénzt költöttem a gyógyulásra... (eredménytelenül).

2021. júl. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Van 1-2 dolog amin szeretnék változtatni magamon (kis túlsúly), de alapvetően nincs bajom a külsőmmel.
2021. júl. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Néha magányosnak érzem magam, de nem a külsőm miatt nincs párom, az tulajdonképpen egész előnyös, inkább a kötődési képességgel van a gond.
2021. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Fura fejem van.

Ezen sajna nem tudok változtatni.

Magányos vagyok, párom nincs.


F

2021. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Nem vagyok megelégedve. Ocsmány vagyok kifejezetten. Az alakomra azért próbálok odafigyelni. Mikor kezdenek felszaladni a kilók, jobban odafigyelek. Az én problémámon nem nagyon segít a stílusváltás, a neurofibromatózis undormány és kész. Kénytelen vagyok a belsőmmel operálni. :D De meg kell, hogy mondjam iszonyat nehéz ilyen hulladéknak lenni. A szépeknek könnyebb..(szerintem). Hangsúlyozom: Könnyebb és nem könnyű.
2021. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Nagyon határeset. Most van rajtam 10-15 kg fölösleges zsír. Bár ez férfiként talán kevésbé feltűnő, mintha 150 centis nő lennék. 20 és 22 éves korom között modell is voltam, hát ez az alak mára a múlté. :D De annyira nem is bánom, mert túl sovány voltam. Viszont ami most van, az is túlzás, 20 kilót szedtem fel a modellkedéshez képest. Félúton lenne jó, mínusz 10 kilóval.


26/F

2021. júl. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, ezt kell szeretni
2021. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!