Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most erre mit kellene reagálno...

Most erre mit kellene reagálnom? Hihetetlenül zavar.. Többi lent.

Figyelt kérdés
Én és barátom egy hónapja szakítottunk. Rá pár napra a baráti társaságból is szakított egy pár. A fiú az én exem legjobb barátja. A hétvégén láttam az exem illetve a lányt csókolózni. Holott elvileg tiltott dolog barát exével lenni. Ezt ők is így gondolták. A fiú nem tud róla, hogy láttam az exeinket egymással. Nagyon zavar és bánt a dolog. Hogyan engedjen ezt el? Ráadásul ma az exem találkozott ezzel a fiúval, hiszen jó barátok.... Undorító.
2021. júl. 26. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Semmit! Mások hülyeségén ne idegesítsd magad! Lapozz! Keresgélj! Találj egy másik szerelmet és élj, amíg el nem suhan melletted az élet!
2021. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Az első egy boomer válasz, de igaz.
2021. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Jogosan esett rosszul!

Viszont ez az ő döntésük.


Legalább az élet szelektálja az ilyen embereket az életedből.

2021. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Tiltott dolog? A Bibliaban? A Koranban? Persze, hogy faj, akkor is, ha barki massal latod. De megtehetik jo lelkiismerettel.
2021. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
A 2-es válaszoló mit akart kifejezni? Érdekel.
2021. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
#4 Igaz
2021. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha elmondanád azt hinnék hogy csak bosszút akarsz állni. De van egy olyan érzésem. Hogy ha te láttad őket akkor valahogy úgyis ki fog derülni mások számára is, csak idő kérdése. Szerintem semmit se csinálj.
2021. júl. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Mondd el ezt a másik srácnak, és dühötökben szexeljetek egy jót!
2021. júl. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!