Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan viseljem ezt el könnyeb...

Hogyan viseljem ezt el könnyebben egész nyáron, tök magányosan?

Figyelt kérdés
Egész nyáron nem megy más, mint hogy azt nézem, hogy a korombeli, 20-25 év körüli ismerőseim sorra mennek el nyaralgatni haverokkal, barátnővel, mennek a Balatonra meg mindenhova, meg mennek fesztiválokra, bulizgatni, nekem meg se barátaim, se barátnőm, se haverom, se pénzem, se semmi, nincs semmi 25 évesen. És eléggé megvisel azt látni, hogy mások egész nyáron élvezkednek, nekem meg semmi se jár. Hogy viseljem ezt jobban?
2021. júl. 31. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj el dolgozni és lesz pénzed.

Munkahelyen meg adott a lehetőség haverokat szerezni

2021. júl. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Ez elég kesergősre sikeredett. Valójában, mit csinálsz egész nap?
2021. júl. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Felmondtak neked az előző munkahelyeden a COVID miatt és nehezen találsz új munkát?


Mi lenne, ha már a jövő nyarat terveznéd? (Hamarabb itt lesz, mint gondolnád.)


Ui: ha az valamennyire megvigasztal a "Jézuska" (karácsonyi időszak) már jóval közelebb van, mint a következő uborkaszezon.

2021. júl. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

menj el dolgozni.. keress bnőt.


Ők azért csinálhatják ezt, mert az egész évet végigmelózták. Én idén még nem voltam szabin.. és mellette tolok egy vállalkozást, és a bőmre is jut időm.

2021. júl. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Munka tényleg jó lenne... aztán mehetsz egyedül. Barátok nem kellenek. Tanulj meg egyedül boldogulni! Te nem magányos vagy, hanem unatkozol!!


Ja, amúgy meg ennyi:

[link]

Így kell egyedül ingyen nyaralni. Tessék elfoglalni magad, és ne picsogj!!

2021. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!