Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A Tristan da Cunha szigeten...

A Tristan da Cunha szigeten hogyan tudnak élni az emberek?

Figyelt kérdés

Ez a sziget félúton van Dél-Amerika és Afrika között az Atlanti-óceánon. Egy picinyke sziget 300 lakossal, de óriási távolság választja el a nagy kontinensektől.


Milyen itt, egy apró szigeten vajon élni?



2021. aug. 28. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de egyre gyakrabban érzem úgy, hogy szívesen kipróbálnám.
2021. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nagy almom, hogy eljussak oda.
2021. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz angolul, megtudod. Google keresesre feljon az o oldaluk. En regebben olvastam. Az biztos, hogy komplikaltabb betegsegben elpatkolas van, mert az ev bizonyos szakaban lehet az asszem 12 ora hajozasra levo fokvarosba eljutni, ami a legelerhetobb hely. Repulni sem lehet csak ugy.

Egy olyan eletforma, amit a civilizacio sem tudott teljesen megvaltoztatni.

Nem akarok felretajekoztatni, angolul tenyleg mindent meg lehet tudni, par eve mindennek utananeztem, mert gondolatban odakoltoztem. Sot, Facebookon az ott eloket is nezegettem, azt hiszem a helyi ujsag vagy mas csoport alapjan.

2021. aug. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, pont ez az, hogy mi van, ha vkinek azonnal komolyabb orvosi beavatkozás szükséges?

Angolul sajnos nem tudok túl jól.

2021. aug. 29. 16:01
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Más kis szigeten már jártam, mivel egyettlen bevételi forrás a túristák, így aztan van orvosi személyzet, és ujraéleszteni ilyesmiket meg tudnak csinálni, ha nagyon muszáj, apróbb, vagy rutinszerűbb mütéti beavatkozásokra is ki vannak képeve... pl vakbél műtét.

De mondom ez egy másik kis sziget volt.

De aki ott él, rendszerint stresszmentes, es nem gondolkodik ilyen faxságokon, hogy mi lenne ha...

Hanem reggel felkel, lemegy az óceánpartra, lubickol egyet, aztán szexel egy jót majd eszik stb, aztán lazul :)

2021. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szex? Elég sok lehetőség lehet akkor egy 300 lelkes szigeten.
2021. szept. 1. 11:37
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Legalabb a ronda lanyoknak, pasiknak is van eselye.
2021. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Turisták, nem csak párok vannak köztük. Ahol en voltam, ott kb 800 helyi lakos van, bahamákon egy kis szigetecske, de 2-300túrista mindig van a szigeten, aminek ahogy rlnéztem, legalább a 30% szingli csajokbol álló bulizó 20onévesek voltak, akik mindenre kaphatóak...

Java része amcsi, de ausztrál és német is előfordult, főleg gazdag szülők elkényeztetett porontyai... belefutottam egy lánybúcsúba is, ők amcsik voltak... fuh... hát szívesen emlékszem arra az estémre :D

2021. szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezek a Bahama-szigetek vhogy nem a legjobb példa. Elég közel fekszenek a kontinenshez
2021. szept. 1. 18:59
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha azonnali komolyabb orvosi beavatkozásra van szükséged, akkor teljesen lenyegtelen, hogy hol vagy szigeten. Ha szigeten vagy ahol nincs korház stb, Akkor ígyis úgyis szopsz.
2021. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!