Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem ismerkedési céllal...

Ha nem ismerkedési céllal levelezek egy lánnyal,akkor miért rossz hogy összejött egy másik fiúval?😕

Figyelt kérdés
Régóta levelezek egy lánnyal,de nem azért hogy összejöjjünk,csak barátok vagyunk.Írta hogy összejött egy fiúval.De miért rossz ez nekem,ha egyszer soha nem tettem lépéseket,hogy találkozzon velem,amikor egyedül volt és lett volna rá lehetőségem?

2021. szept. 3. 10:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Erről személyesen nem beszélek senkinek,mert azt fogja mondani hogy hülye vagyok ha megmutatom hogy milyen szép lánnyal leveleztem ráadásul.
2021. szept. 3. 11:01
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Mert attól tartasz, ezután csökken vagy megszünik a baráti levelezés is.
2021. szept. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Tényleg, miért? Ki mondta, hogy rossz?
2021. szept. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
3# így érzi nyilván, ne játszd a hülyét.
2021. szept. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszem most jöttem rá hogy többet szerettem volna mint csak levelezni☹
2021. szept. 3. 11:11
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a sült galambot vártad, hogy majd ő növeszt tököt és kezdeményez nálad. Most meg bánod hogy elvitte más.
2021. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős szitu. Majd túlleszel rajta nyugi
2021. szept. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
Miért nem jössz össze te is valakivel
2021. szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
féltékenységnek hívják
2021. szept. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor úgy érzed többet szerettél volna tőle, de amúgy nem. Neked tökéletesen megfelelt ez a baráti viszony. Az életedet viszont nem kötnéd össze vele. Ha egy csúnya lánynak tetszenél és beszélgetek, majd lesz barátja, akkor is ugyan ezt éreznéd. Csupán egy lány akivel jól elvagy mostmár talált mást akivel mégjobban elvan, és ezt te nem szeretnéd. Valójában nem akarsz tőle most se többet.
2021. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!