Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak azzal jó együtt lakni...

Csak azzal jó együtt lakni felnőttként aki tetszik nekünk?Akit szeretünk?

Figyelt kérdés
Én három lakótárssal lakok együtt egy albérletben de nem érzem jól magam.Mindenki külön szobában van,én is,négy felé oszlanak a költségek de akkor sem jó ez így.Nekem egy lánnyal,nővel kéne együtt laknom ketten nem 3 nálam idősebb emberekkel.Nincs megoldva sem a lakhatásom,sem a magánéletem.Bele vagyok kényszerítve egy olyan helyzetbe,amiben nem érzem jól magam.

2021. szept. 11. 20:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
96%
Azzal jó együtt lakni, aki együttműködő és tiszteli a privát szférád. Egyetlen szobában közösen lakni még partnerrel is sok tud lenni, de egy háztartásban csak olyannal laknék, aki nem nehezíti meg otthon a dolgom és vagy ő a magánéletem főszereplője azáltal, hogy a párom vagy nem pofázik bele a magánéletembe.
2021. szept. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!