Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem találom a helyem és a...

Nem találom a helyem és a szociális hátterem egy nagy nulla, van ebből kiút? 25/F

Figyelt kérdés

Lényegében sulis éveimbe nagyon antiszociális voltam és most kezdek ráébredni, hogy hol csesztem el.. Már csak azért is, hogy ismerőseim közt mindenkinek lassan kapcsolata van meg házasodik már. Én meg 25 évesen itt próbálok kilépni még csak önmagam árnyékából. Ami volt is kapcsolatom idáig netről volt mindig, de csak ilyen semmit mondó komolytalanság az egész.. Aztán jó lenne már ebből az álomvilágból kiszakadni, de mikor élőben próbálok csinálni akármilyen elfoglaltságot, mindig azt tapasztalom, hogy az emberek nagy része barátokkal van meg párban és a magamfajta magányos farkasok meg néhol felbukkannak 1-1 alkalommal, amolyan háttérszerepben, de itt ki is fújt. Persze nem adom fel, aztán belevágok több féle szabadidős tevékenységbe/hobbiba is, ha más nem kikapcsolódok, sőt még a bulizásra is rávettem magamat, ami már oltári nagy lépés tőlem, még ha nem is vagyok egy party arc. Csak ennek néha meg is van a hátulütője, mert legbelül nem érzem magam mégse a saját közegemben olykor. Persze van egy kis szűk baráti köröm, de velük nem mindig találkozok, így kénytelen vagyok egyedül rávenni magam programokra, mert nem szeretnék 30-40 évesen is még itt tartani, hogy jóformán alig tudok normális kapcsolatot felmutatni, aztán már néha hazudoznom kell, mert szégyellem magam amiért még itt tartok..

Akik még hasonló cipőben járnak mint én, hogy sikerült átvergődnötök ezeken az akadályokon? Vagy még próbálkoztok, szintén mint én?



2021. szept. 18. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Mintha magamról olvastam volna.. Én is próbálom kijönni ebből, de annyira szokatlan az emberek társasága ennyire üres év után, ráadásul folyton olyan érzésem van, hogy kinéznek, furcsának találnak.. Próbálkozok. 23/L
2021. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Ugyan ebben cipőben járok. Olyan "igazi" barátom sose volt de ennyi idő után már rég elfogadtam, hogy nem is lesz, ha néha fel is bukkan 1-1 ember az életemben annak is hamar vége. Mindent egyedül csinálok én is, pl. régen én is kénytelen voltam egyedül bulikba menni mert annyira egyedül voltam.

Mondanám, hogy már megszoktam a magányt de hazudnék. Amúgy én próbálom lekötni magam sporttal és rengeteget tanulok, hogy addig se csesszék ilyen gondolatok az agyamat.

2021. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Úgy érzem lehetetlen ebből kilépni, mert mindenkinek megvan már a maga baráti köre és ha lehozod a holdat s a csillagokat még akkor se fogadnak be. Feladtam, magamnak élek, magamért.
2021. szept. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Mindaddig amíg nem tettem magasról arra, hogy ki mit csinál, mikor házasodik, kivel barátkozik, addig ez elég nehezen ment. Onnantól kezdve, hogy tudtam mit akarok, mi a jó nekem, már nagyon egyszerűvé vált. Nem megfelelni kell, hanem azt csinálni, amit szeretsz.
2021. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bár külföldön élek, de egy hajóban evezünk. Ha van kedved, egy komolyabb beszélgetőtárshoz, írj bátran!


29f

2021. szept. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok én is. Írjatok, ha van kedvetek beszélgetni :) 20/L
2021. szept. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Irok
2021. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!