Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem értek semmihez mindig...

Ha nem értek semmihez mindig keveset fogok keresni?Soha nem lesz semmi?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jó a műszaki dolgokban,nem tudok vezetni,nincs jogosítványom,nem értek a villanyszereléshez,a kőműves munkához,nem tudok főzni,tehát szakácsként sem állnám meg a helyem és péknek sem lennék jó.Én csak olyan munkákból tudok megélni, amihez nem kell szakértelem.Gyári munka,közmunka,portás, segédmunkás,csak ilyen munkákra vagyok jó.Ezeket viszont nem fizetik meg.És nem is érzem magam alkalmasnak bonyolultabb munka elvégzéséhez.Így mindig szegény leszek?Nem lesz se lakás,se pénz,se nő,semmi?35/F

2021. szept. 24. 06:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Van munkám amúgy de a fizetésem alig több mint a minimálbér.A csajozásban is annyira vagyok jó mint a szakmunkás,semennyire.
2021. szept. 24. 06:41
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Politikus még lehetsz, ha van gyomrod hozzá.
2021. szept. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 oda meg ész kéne de nekem az sincs.
2021. szept. 24. 06:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mutass akár egyet, amelyiknek van!
2021. szept. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van eszük,mert saját maguknak megszavazták a milliós jutalmakat.
2021. szept. 24. 07:03
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Hat ha semmihez sem ertesz, akkor nem nagyon fogsz jol keresni. A kereslet / kinalat hatarozzak meg a bereket. Valami hianyszakmahoz kene ertened ha jol akarnal keresni.
2021. szept. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Aki felismeri, hogy milyenek a képességei, az többre képes:) Na mozdulj meg:)
2021. szept. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért a gyári sori melós is zsíros fizu jár, de ahhoz lehet át kellene szelned a fél országot, hétvégéd nem lesz, szabidról nem te rendelkezel, hanem amikor leállás van, stb. Szóval lehetőség van rá, csak nem sok helyen és rabszolga leszel.
2021. szept. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ami értékes a társadalomnak azt megfelelő ellenértékkel kapjuk meg pénz formájában


Szóval annyi van, hogy értéket kell teremteni

2021. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell ész. Henry Ford köztudottan buta ember volt, de volt néhány jó ötlete, amit viszont meg is valósított...
2022. ápr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!