Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy találjak magamnak hobbit?

Hogy találjak magamnak hobbit?

Figyelt kérdés
Sok szabadidőm van, de nem tudom mivel töltsem. Pár dologba belekezdtem korábban, de mindig félbehagytam őket. Hogy találjam meg ami tényleg érdekelhet és leköt?
2021. szept. 24. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem megy máshogy, próbálj ki sokmindent.

Én azt javaslom, hogy egy sportot mindenképp válassz

Aztán próbálkozhatsz zenéléssel, egyéb művészetekkel, kérdezz másokat, hogy ők mit csinálnak, hogy ötletet merits belőle. Nézdd meg milyen rendezvények vannak a közeledben stb.

2021. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozni kell, és rá fogsz érezni, mi az, ami úgy leköt, hogy csak azt veszed észre, hogy elrepült az idő. Mivel próbálkoztál eddig?
2021. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Az egy támpont lehet, hogy mit szeretsz nézni a tv-ben. Ha pl. természetfilmeket akkor vegyél egy távcsövet vagy fgépet és irány az erdő. Ha főzős műsorokat akkor meg a konyha. Stb.
2021. szept. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

5 évig szintetizátoroztam de aztán kicsit meguntam, 4 évig kosaraztam de nem éreztem hogy fejlődnék és azt is abbahagytam. Rajzolgattam is néha, közeli ismerőseim azt mondták érdemes lenne folytatni mert ügyesen rajzolok. Van egy robogóm is, de egyedül nem annyira volt kedvem elmenni motorozgatni, a közelemben meg nincs senki akivel mehetnék. Olvasni nagyon ritkán olvasok, de akkor csak krimit. Néha leköt egy-egy sorozat is, de pár nap alatt végignézem az egészet ha egyszer elkezdem.

Egy picit elkezdett érdekelni mostanábn a longboardozás, de egyedül lehet az sem túl izgalmas eljárkálni vele ide-oda.

Most hirtelen ezek jutottak eszembe.

2021. szept. 24. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ne egy hobbit akarj találni magadnak, hanem éppen amihez kedved van, azzal töltsd a szabadidődet. Ezt pedig ne problémának tekintsd, hanem lehetőségnek. Engem is több dolog, több terület érdekel, mindig éppen mással foglalkozok szívesen, a hangulatom, az egészségem, a lehetőségeim, meg az időjárás függvénye, éppen mi. Szeretek túrázni, de szeretek olvasni is, meg még sorolhatnék sok mást, amik teljesen eltérő dolgok, viszont pont emiatt mindig van valami, ami jobban előtérbe kerül.
2021. szept. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!