Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem találom a helyemet a...

Nem találom a helyemet a világban, fog ez valaha változni?

Figyelt kérdés

Nem túl előnyös külsejű lány vagyok, de igyekszem igényesen megjelenni és az életem többi területén maximálisan jól teljesíteni. A karrierem egész jól halad, jelenleg van barátom is, szóval érek el sikereket, de ennek ellenére azt érzem, hogy hátrányban vagyok a többiekhez képest és értelmetlen a létezésem. A karrierbeli sikereim sem győznek meg arról, hogy elég kompetens vagyok, az meg pláne nem a magánéletem részéről, hogy barátom van, mivel folyamatosan piszkál valamivel, ami legtöbbször vagy a testsúlyom vagy a világról alkotott véleményem vagy bármi, amivel érzékelteti, hogy nem olyan vagyok, mint a többiek, és én ezt egyfajta ultimátumként fogom fel, hogy meg kell változnom, vagy elhagy. Azt tudni kell az életmódomról, hogy folyamatosan mozgok, diétázok több-kevesebb erőbedobással, viszont többszörös hormonális problémáim miatt van rajtam túlsúly. Ez mindig is önbizalomhiányom fő forrása volt, amely miatt nehezebben is barátkozok, illeszkedek be új társaságokba, mint az átlagos emberek. Igazából ha elengedem magamat és nem azon szorongok, hogy a többiek mit gondolnak rólam, egész jó társaság vagyok állítólag.


Fogalmam sincs mit kezdjek a helyzettel. Azt hittem, hogy ha lesz barátom, meg a karrierem is sínen lesz, akkor javul majd a helyzet, viszont egyre inkább kívülállónak, sok esetben magányosnak érzem magamat. Mit tanácsoltok?


23/N



2021. okt. 4. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Például ugy, hogy véget vetsz a mérgező kapcsolatodnak. Olyannal legyél aki elfogad olyannak amilyen vagy. Piszok nehéz és lehet tobb evbe telhet, de jobb egyedül lenni, mint egy szr kapcsolatban.


Amugy meg vannak egy páran akik ugyanugy nem találják a helyüket mint te is.


Ha belefer a keretbe, akkor jarj pszichológushoz. Sokat tud segíteni egy jó szakember.

2021. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnek hasonló problémája van. Én támogatom, néha nyűstölöm hogy ne adja fel, nyomja tovább mert nem mindegy azért hogy akar-e vagy nem. De soha nem megyek át piszkálódásba!

Szerintem a piszkálódása az ami miatt lehet ilyen érzésed.

2021. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1-es: az a baj, hogy nehezen találok olyan párt, akivel intellektuálisan is összeillek, már pedig ő ilyen, ezért tétovázok, hogy mitévő legyek. Egyedül még magányosabbnak érzem magamat, úgy semmi programom nincs, előjön az érzés, hogy mit is ér az életem.


#2-es: ezek szerint te megérő férfi vagy. A legtöbben sajnos nem ilyenek. Eddig senki nem értette meg a problémáim természetét, kritizálták, hogy mit eszek, hogyan edzek, nem elég a saját problémám, meg más kívülálló emberek piszkálása, még a saját párom sem támogat. Valóban emiatt lehet ez az érzés

2021. okt. 4. 20:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Pszichoterápia - és minden a helyére kerül.
2021. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sosem értettem miért jó a másikat piszkálni, csúfolni, kritizálni, kötekedni vele stb.

Én is azt mondom, hogy vess véget a mérgező kapcsolatodnak ha már nagyon elfajul a piszkálás!

Ha írsz privátban nagyon szivesen meghallgatlak részletesebben is és segítek amiben tudok vagy akár írok én ha szeretnéd! ☺

24/F

2021. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5: ezt kellene tennem, de az említett okok miatt nem vagyok elég erős sajnos.


Ha tényleg szívesen meghallgatsz, írj légyszi privátban! :)

2021. okt. 4. 21:06
 7/11 anonim ***** válasza:
próbáld ki az aviva tornát, hormonpróblémákra jó és havonta 5 kg-t lehet fogyni a gyakorlatokkal, neten nézz szét.
2021. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, az aviva jó, nekem tetszenek az ilyen ritmikus táncos mozgások, mint a nia, aviva - az utóbbi még bizonyítottan egészséges is, nemcsak a mozgás miatt.
2021. okt. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló pasi vagyok. Szívesen beszélgetnék veled ha te is szeretnél.

Szinte pont azt érzem amit te is,nagyjából a helyzetem is hasonló.

A kivétel hogy nekem nem volt még barátnőm,nem is nagyon hiszem hogy lesz,nagyon nehezen oldódom fel,nők közelében pedig ez csak fokozódik.

25f

2021. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, írj privátban kérlek! :)
2021. okt. 8. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!