Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet percekig folyamatos...

Hogy lehet percekig folyamatosan beszélgetni egy lánnyal,nővel?

Figyelt kérdés
Az a legnehezebb szerintem amikor egy idegen lányt,nőt kell leszólítani.Ő se ismer engem,én se őt,mégis hozzá kell szólni,különben nem lesz semmi,nézhetjük végig ahogy a lány leszáll a buszról vagy vonatról és többet lehet nem is látjuk.De mit lehet tenni hogy ne menjen nehezen a beszélgetés,ne érezzük magunkat kínosan?Mit lehet tenni hogy ne csak 1 percig tartson a beszélgetés?

2021. okt. 12. 22:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ha 10 percig tudunk valakivel beszélgetni az már jó.De előfordul,hogy 2 perc alatt kifogy az ember a témából,nem jut eszébe semmi.
2021. okt. 12. 22:12
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakivel egy frekvencián vagy, akkor 2 óra beszélgetés kb. 15 percnek fog tűnni. Rossz helyen keresgélsz, ilyen egyszerű.
2021. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem eddig 3 perc volt a rekord amit egy lánnyal tudtam beszélgetni.Ha nem motoron ült volna a lány,még 3 percet se tudtam volna vele beszélni.Így megbeszéltük hogy új motorja van,mennyit fogyaszt,mennyivel tud menni és ezzel ki is merült a beszélgetés ☹
2021. okt. 12. 22:25
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá kell tennem hogy se motorom,se jogosítványom nincs.
2021. okt. 12. 22:27
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem *kell* leszólítani senkit. Ha pedig 2 percnyi témád van, senkivel ne beszélgess.
2021. okt. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
eleve aki egyik helyről a másikra közlekedik, annak általában éppen dolga van. tehát ne zaklasd. amúgy meg fogalmam sincs, ha tényleg ennyire unalmas vagy, akkor ötössel értek egyet, ne zaklasd.
2021. okt. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maradj annál, hogy nézed, ahogy egy lány leszáll a vonatról/buszról.
2021. okt. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Neked ennyire nincs életed, hogy a buszon meg a vonaton kell nőt vadásznod? Elárulom, hogy 100-ból 98 nem azért van ott, hogy idegenekkel csevegjen, persze, hogy nem tudtok beszélgetni. Fiatalabb koromban engem is megtalált pár ilyen,mint te, nem voltam boldog. Pedig alapvetően nagyon beszédes vagyok.

Akkor már inkább társkeresőzz, ott olyan nők vannak, akik nyitottak az ismerkedésre, és akarnal beszélgetni. A buszon, villamoson utazók, pénztárosok, bankos kislányok stb.zaklatását meg fejezd be. Rájöhetnél végre, hogy senki nem vevő ezeken a helyeken rád.

2021. okt. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8 nem szoktam leszólítani őket mert nincs témám☹
2021. okt. 13. 09:15
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelem, tldr alert:


Én múlt héten másfél évnyi tinderezés után először találkoztam ismerkedés céljából egy lánnyal, vele több, mint két és fél órát beszéltünk. Úgy gondoltam, hogy mindketten jól éreztük magunkat. Azóta se nagyon beszéltünk.


Pár hónapja meg egy szaktársnőmmel futottam össze másfél évnyi online ismeretség után (lezárások miatt sose találkoztunk élőben), mert úgy hozta az élet, hogy egy saroknyira dolgozunk egymástól. Jó ebéd volt (NEM randi), jót beszélgettünk, majdnem másfél órát, alapból pedig fél-háromnegyed órát vagyok a menzán max. Tök jól éreztük magunkat, legalábbis úgy tűnt.

Azóta többször próbáltam elhívni, de leperegtem róla. Nemrég véletlen összefutottunk az ebédlőben, egy szűkszavú "Szia - Szia" szóváltáson kívül nem volt semmi.


Igen, nyilván valamit nagyon elszúrok. Röviden, szerintem nem csak a beszélőkéd a lényeg, hanem a kémia. Ha megvan a kémia, valószínűleg akkor is tudtok majd miről beszélgetni, ha amúgy nem vagy nagydumás.

Én, ha feloldódom, és összeszedem magam, tudok nagydumás lenni. De mint látod, ez általában nem vezetett eredményre.


Add saját magad, aztán lesz ami lesz, szerintem ennél okosabbat nem igazán lehet mondani...

2021. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!