Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos fiatalokhoz szólnék,...

Magányos fiatalokhoz szólnék, mit szerettek csinálni a szabadidőtökben, hogy ne őrüljetek meg?

Figyelt kérdés

2021. okt. 25. 22:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Tanulás, Podcast, Netflix.. Mindig szólni kell valakinek, mert az az emberi közelség illúzióját adja... Én amúgy magányos nem annyira vagyok, mert rengeteg barátom van, de egy lány nagyon hiányzik az életemből
2021. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Pörgetem a Tiktokot. Sajnos...
2021. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Tanulás, rajzolás, horgolás, olvasás...
2021. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Én faltam a könyveket amikor magányos voltam. Különböző világokba repítettek, sok mindent megéltem általuk, még ha csak fejben is.
2021. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
90%
Motorozok haverokkal, ami számomra egy életérzés... biciklizek ha jó idő van, focizok, haverokkal elmegyünk valamerre ha van valami program, pl tegnapi rally nyiregyen... Én nem is tudok sokáig tétlenül ülni a szobámban, inkább tekerek egy kört a városban. Egy dolog hiányzik az életemből, egy lány...
2021. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Minden választ pipáztam, egyébként a magányt úgy értettem hogy barátok sincsenek.
2021. okt. 25. 23:10
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
#4 Én is. <3
2021. okt. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan vannak barátok, de kevés az igazán jó, ők is messze vannak tőlem. Inkább egy barátnő hiányzik az életemből.


Hát leginkább netezek, de úgy igazán semmi sem köt le. Plusz sajnos egyre gyakrabban megiszok pár pohár bort is a neten való olvasgatáshoz...

2021. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

Tervezem a feltaláló agyammal a dolgaimat,gondolkozok hogyan találjak munkát és hogy szerezzek pénzt...

Főleg olyat ami nekem való...

Néha a hangulatingadozásaim beütnek,és 50-50 depresszió/boldogság...

Nagyon furcsa,igyekszem nem átengedni magam a negatív gondolatoknak,és mondom hogy igenis jó lesz,és nem gondolok arra amit nem akarok.

Aztán valamennyire mégis átengedem magam...

Na jó ezt nem írtam le.

Szóval pihengetek,youtube,reddit,ami érdekel az iránt érdeklődök,zenét hallgatok,filozok az életről,keresek embereket akikkel tudok beszélni...

2021. okt. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Sorozatot és ismeretterjesztő videókat nézek youtuben. Néha ráveszem magam hogy olvassak valami önfejlesztő cuccot. Zenét hallgatok, Open-World Survival játékokkal játszok gépen(hogy legalább a szabadságérzése meglegyen, és hogy lekössön valami hosszabb távra). Ami időnként jól szokott jönni, az a reggel frissen főzött kávé, néha egész napra feldobja a hangulatomat. :D
2021. okt. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!