Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudok normális emberi...

Nem tudok normális emberi kapcsolatokat kialakítani, és még akik kedvességből szóbaállnak velem, azok is furcsák, miért van ez?

Figyelt kérdés
Hosszasan elbeszélgetni senkivel nem tudok, ahova járok közösségbe mostanában, onnan páran kedvességből, szánalomból szóbaállnak velem, ha én kezdeményezek, ha odamegyek hozzájuk, mondok valamit, kérdezek valamit. De maguktól soha az életbe nem szólnak hozzám még ők se, köszönésig eljutnak és ennyi. Ha mondjuk vannak olyan kedvesek, hogy autóval elvisznek valahova ha megkérem őket, akkor is ott ülök mondjuk az autóban két ember társaságában, ők egymással beszélgetnek, hozzám egy szót se szólnak. Szóval még a legjóindulatúbb emberek is úgy viselkednek velem mint egy tökkelütöttel. Ez miért lehet? Hogy még akik szóbaállnak velem, azok se szólnak hozzám maguktól egy árva szót se, nem érdeklem őket meg semmi. Egyébként egyetemi szaktársakról van szó, máshol még ennyi kapcsolatom sincs, hogy legalább kedvességből szóbaálljon velem valaki.
2021. nov. 12. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet látják rajtad, hogy félénk vagy. Mosolyogj, legyél nyitottabb. Te is kezdheted a beszélgetést nyugodtan. Esetleg szólj hozzá, ha mások beszélgetnek. Tudom, hogy nehéz mert úgy érzed, hogy zavarod őket, ha közbe szólsz, de valahol el kell kezdeni. Utána megismernek, hogy veled is lehet beszélgetni.
2021. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van.Próbálkozz!

Merj megnyilvanulni,vélleményt formálni ha valami témava van.

Csak lazán.Ők is félnek ha megszégyenülnek,mert emberek.Nem csak te vagy ezzel.Nem kell ezzel a ténnyel foglalkozni.Mondom,csak lazán.Én sem vagyok egy extrovertállt egyén,sőtt :D de ha kisebb csoportba vagyok,akkor azért megszólalok,vagy valami viccel,ami random eszembe jut.És nekem elég ennyi.Mondjuk néha nem bánnám azt se ha valaki csak egyszerűen befogná a száját és nem beszélne.Én tudnám azt is értékelni.

2022. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!