Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon unom h itthon ulok...

Nagyon unom h itthon ulok egyedul a lakasban, nincs kivel beszelgetnem, zsong a fejem az ures lakasban a maganytol, az ismeroseim ritkan ernek ra, fajo erzes! Nagyon... mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 12. 15:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az h menjek emberek koze, nem mindig hasznal, csak atmenetileg, ha emberek koze megyek, akkor se ugy h hozzam szolnak, hazajovok, kezdodik elolrol
2021. nov. 12. 15:47
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon maganyos vagyok
2021. nov. 12. 15:47
 3/11 A kérdező kommentje:
Mit tegyek? Szeretetre vagyom
2021. nov. 12. 15:51
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Kb ugyanígy érzek én is néha. Próbálj kimozdulni barátokkal, vagy ha úgy van akár egyedül
2021. nov. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
menj olyan programokra, ahol emberek vannak. és lehet beszélgetni. lehet, hogy megismerkednél velük és kialakulhatna valami. neten is lehet olyan oldalakat találni, ahol beszélgetni is lehet
2021. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%

Akkor éreztem ugyanezt, miután nagyobb lakásba költöztünk és 4-5 hónappal később szétmentünk az akkori párommal és elköltözött.

Nem is aludtam a hálószobában, mert nagyon nyomasztó volt. Ráadásul otthonról dolgoztam, úgyhogy munkatársakkal sem tudtam kommunikálni, ismerősök meg 100km-re voltak.

Akkor szoktam rá, hogy a fél fülemben mindig bluetooth fülessel jártam-keltem a lakásban és a youtubeot hallgattam olyan csatornákkal ahol dumálnak hogy emberi hangokat is halljak. Űrkutatás magyarul, watchmojo meg ilyenek. Plusz hihetetlen mennyiségű filmet néztem meg, IMDB top 250 megvan oda vissza. Nekem segítettek ezek hogy ne legyen annyira vacak érzés az üres lakás.

2021. nov. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Keress valami munkát. Éhen fogsz halni!
2021. nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Írj nyugodtan, ha szeretnél beszélgetni.
2021. nov. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
hány éves vagy? fiú vagy vagy lány?
2021. nov. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
A kérdésedre nem tudunk válasz adni. Sokunk szenved ilyen, vagy ehez hasonló broblémától. Magányos vagy. Barátkozni szeretnél? Rossz kategóriát adtál meg akkor. Nem tudjuk hogy hány éves vagy.
2021. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!