Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azoktól kérdezem, akik kiégtek...

Azoktól kérdezem, akik kiégtek: mi tart titeket életben a halálfélelmen kívül, mi motivál?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és kiégtem. Attól tartok. Van egy hobbim amit néha imádok néha unom, viszont egyre jobb és jobb leszek benne. de ennyi. Ha vannak is célok azokat délibábnak gondolom, nem motiválnak sokáig.

Barátaim leépítettek, magamnak való lettem, illetve sose voltam ez a bulizós típus. Meg ott az a sok veszély is a szórakozó helyeken.

Unalmasan telnek a napjaim. Szerelem se talál meg... Pedig néhanap úgy megölelnék valakit. Már túl vagyok az ilyen libidó problémákon... sokkal inkább jó lenne valakivel együtt élni aki viszontszeret és nem családtag. De már nagyon kiégett vagyok és hozzá is szoktam a magányhoz.

Zárásul: Azt gondolom a kiégés jelentős kortünet.



2021. nov. 13. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
25 évesen kiéget... vicces figura vagy.
2021. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Vannak céljaim, amik felszínen tartanak, hogy ne fulladjak bele a kétségbeesésbe.
2021. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Én teljesen elengedtem a társadalmi elvárásokat, nem érdekel ki mit gondol rólam. Élvezem az életet, felesleges azon pörögni hogy mi hiányzik belőle, mert akkor csak azt fogod észre venni hogy 40 lettél...tudni kell élvezni mindent, valaki éhezik te azt ehetsz amihez épp kedved van, valakinek megszabják hova mehet te oda mész ahova akarsz, stb így kell felfogni.
2021. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Számomra mindig furák az ilyen kérdések. Én sose jártsm bulizni meg ilyenek, de annak nincs is sok értelme. Így is jól szórakoztam. Megvannak a magam céljai amit egyedül kell elérnem. Albérletbe magányos egyedül, de akkor mivan? Barátnőt szeretnél? Szerez. Mi kell ahhoz, hogy sikerrel járj? Gondolkodj rajta és érd el, hogy egy isten légy a női nem részére. Ha a boldog élet a célod akkor azt érd el. Amíg kűzdesz valamiért nem égsz ki.
2021. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
fiú vagy vagy lány?
2021. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A 6-os nyersen írta le, de mindenben igazat adok neki.

Ugyan már kora ötvenes vagyok,de teljesen így állok az élethez. Nem érdekel a társadalom,sem más egyéb idióta elvárások.

Mióta így élek,nyugodt vagyok, békében és azok maradtak meg, akik ezt elfogadják. Akik pofára mentek,vagy számítók voltak, lekoptak és szépen főnek a saját kis kondérjukban.

Kár,hogy nem pár évtizeddel előbb tettem így,sok minden máshogy alakul és sok marha nem talált volna meg, többek között az exnejem sem.

2021. nov. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Egy idősek vagyunk.

Én azért vagyok itt, hogy személyiségileg, spirituálisan fejlődjek és istent szolgálhassam, már amennyire egy ilyen sötét helyen az lehetséges. Engem nem tart vissza halálfélelem, hanem az, hogy tudom még nincs itt az időm.

Nekem nincs hobbim, semmi. Mindent véglegesen meguntam.

Volt életemben két legjobb barátom, és bár mindkettő igaz ember, még sem érzem őket megfelelőnek magam mellé, és mivel gyorsan halafok előre, ez a különbség csak egyre nő.


A szerelem nem bír rámtalálni, és úgy érzem, egyre kevesebb az esély, hogy találjak egy megfelelő társat, mivel elég nagy fény van bennem, amihez egyre nehezebb hozzáillőt találni.


Ez van..., ez a bolygó nem a vágyak megéléaéről szól, retttttttenetesen egyhangú, unalmas, nincs benne lehetőség.


Legalább élünk, és haladhatunk előre.

2021. nov. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeritnem en is kiegtem. Rengeteget dolgozok, ha epp nem akkor meg a felhalmozodott dolgokat csinalom meg a házamban. Nincs mar barati korom. Nok neha akadnak az eletemben, de komoly kapcsolatom mar masfel eve nem volt. Neha ugy erzem nincs halal felelmem ( volt nem reg egy esett amikor kocsival utkoztem es lattam hogy nem tudom kikerulni de egyaltalan nem ereztem magamon se felelmet, se panikot, pedig lehetett volna nagyobb bajom, de nem lett semmi, csak az automnak). Anyagilag szinte mindenem megvan, de az eletem teljesen ures.
2021. nov. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!