Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik egyedül élnek, azok...

Akik egyedül élnek, azok nehezen élik meg a karácsonyi & év végi ünnepeket?

Figyelt kérdés
2021. dec. 1. 14:23
1 2
 1/14 anonim válasza:
95%

Igen, minden ünnep megterhelő. Mindenki arról beszél, mit tervez a párjával, milyen jó lesz együtt lenni, sorozatotni, romantikázni.


Engem pedig csak a szobanövényeim fognak várni.

2021. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Én nem. Nem rosszabb, mint az év bármelyik másik napja. A születésnap rosszabb. Na de mire való a pia?! :-D
2021. dec. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Személyiség függő. Van aki nehezen éli meg, de olyan is akinek semmi extrát nem jelent.
2021. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ok. Akik feltekenyek, akiknek szerelmi nyavalyajuk van, azok akar csalad koreben is.

Egyedul eloknel csalad vagy baratok telefonhivasai is rengeteget szamitanak. Nem mindegy, valaki egyedul el, vagy maganyos-e.

2021. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én magamban tök jól elvagyok. Ünnepi kaját készítek, fát díszítek, olvasok valami hangulatos könyvet, nézek filmet, zenét hallgatok, imádkozom. Szóval nekem egész jól eltelik, készülök is rá. Ami zavar, hogy szinte úgy érzem, magyarázkodnom kell masoknak, hogy ne kezdjenek sajna lkozasba.
2021. dec. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
5ös vagyok. Szoval utalom, ha masok sajnalkoznak rajtam, mert egyedul karacsonyozom.
2021. dec. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sokkal jobban érzem magam amióta boldogan ünnepelhetek egyedül és nem a kényszeres rokoni látogatásokból meg jó pofizásból áll az ünnep.


Ettől függetlenül irigylem azokat akik a párjukkal, családjukkal vannak. De a sajnálkozásból én sem kérek.

2021. dec. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább marad az egyedüllét, mint az álmosoly, áljókedv.
2021. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szenvedek, de a lesajnálás valóban a legrosszabb. Azért egy kicsit várom is, a szabi miatt, meg dekorálok, vettem ajándékot pár embernek...
2021. dec. 2. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egy magányos 32F vagyok, a családommal nincs jó kapcsolatom, a párom meg valószínűleg frissen szakított velem. Legalábbis egy hete nem beszéltünk, kinyomja a telefont, pedig előtte semmi baja nem volt, mert nem mondta. De a barátnői azt mondják nekem, hogy soha többet nem akar látni, de fogalmam sincs, hogy mi miatt, mert soha nem mondja el mi a baja, csak nemrég letiltott.


Emiatt jólesne, ha lenne egy lány, akinek nem csak én adnék meg mindent, hanem akitől szeretetet, gyengédséget, odaadást, lelki biztonságot kapnék, akivel együtt tölthetném az ünnepeket (is), és reményt adna nekem, hogy mégiscsak szerethető vagyok.

2021. dec. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!