Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem érdeklem az embereket?

Miért nem érdeklem az embereket?

Figyelt kérdés
Már 2018 óta,de azelőtt se nagyon.

2021. dec. 5. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Miben nyilvánul meg hogy nem érdekled őket?

Te mit teszel értük, hogyan próbálod fenn tartani a kapcsolatot stb?

2021. dec. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Abban nyilvánul meg hogy átlátnak rajtam.
2021. dec. 5. 09:45
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem introveltált vagy. Azokkal szoktak így viselkedni.
2021. dec. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Megértelek. Ismerem az érzést. Bár alapvetően úgy gondolom magadban kell keresned a megoldást. Te érdeklődsz mások iránt? Érdekelnek mások? Az a baj, amit érzel, gondolsz, az kisugárzik, látják rajtad. Gondolj csak bele. Ha találkoznék veled, mit látnék? Egy magába zárkózó, kettőt sem szól embert, vagy valami csillogó szemű érdeklődő, kellemes társaságot? Ezek után döntsd el, melyik társaságát választanád. Ez ilyen egyszerű. Ne azt kérdezd, mások miért nem érdeklődnek irántad, kérdezd magadtól, te milyen erőfeszítéseket teszel ezügyben?


Bocs, ha általános volt, de kicsit magamból is indultam ki.

2021. dec. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Átlátnak, vagy átnéznek? Nem mindegy.
2021. dec. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Lehet uncsi vagy
2021. dec. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Az ne érdekeljen.Csak az,hogy legyen 1 vagy két igaz barátod.
2021. dec. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 De nincs. Pont ez a baj.
2022. jan. 25. 18:43
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Enis ilyen vagyok
2022. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

Menj külföldre,sokkal több opció van potenciális jó kapcsolatokra,itthon már minden gazdag férfinek van egy office qrvája,minden fullos nőnek van egy 2 méter magas,24 centis fxú pasija,aki már megcsinálta,tehát már az idő létezése miatt sem szerzed meg.

Illetve a barátságok pedig típusfüggőek,de itthon kevés a választék,és sok a rendszer miatt eltorzult ember.

Külföldön a választék szélesebb,az emberek talán kevésbé olyan komor,savanyú tekintetűek mert több a lehetőség,jobb az életminőség.

Itthon csak zombikat látsz meló után,vagy öltönyös urakat és hölgyeket,akik rád sem néznek. Van saját boldog életük.

Találd meg te is a barátaid máshol,ahol jobb mentalitásúak az emberek,tervezzetek közösen valami bizniszt,segítsétek ki egymást,és ha párt akarsz találni a választék még mindig szélesebb.

Mondjuk én itthon is ugyanannyira szégyellem,hogy magyar vagyok,mintha máshol lennék.

Itt nem túl jó a választék...és még kevés is hála az égnek!

2022. febr. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!