Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindenki uncsizik amúgy a...

Mindenki uncsizik amúgy a járvány miatt?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm kilépett a társasági életből, csoda, ha csinálnak valamit egyáltalán, mióta megy ez a nagy covid elszigetelődés.

2021. dec. 7. 11:35
A kérdező szavazást indított:
igen, kevesebb mindent csinálok azóta az tény
nagyobb a pörgés a járvány óta nálam
nem változott semmi ilyen tekintetben nálam
35 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Életem legjobb időszaka a covid. Dolgozni ugyanúgy kell, kikapcsolódni pedig amúgy is itthon szoktam. Nekem az nem szórakozás, hogy hányásig iszok valahol egy primitív társaságban. Legalább nincs annyi ember az utcán, nincsenek esti hőbörgések.
2021. dec. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
En is örülök neki. Nyaraló övezetben lakom, folyamatosan jöttek a pesti prolik a környékre bulizni. Most két eve csönd van és nyugalom. Alavju kovi.
2021. dec. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugyanúgy találkozunk ahogy eddig. Mondjuk mi egymás személyiségét is szeretjük, nem kellenek ilyen elterelő programok, mint a buli. Összezárnál minket egy üres szobába nem értenéd min tudunk 20 perc beszélgetés után röhögni.
2021. dec. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Covid előtt se jártam társaságba, szóval engem nem érint. :)
2021. dec. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont akkor jott be a covid mikor befejeztem a kozepiskolat. Majd 1 eve elkezdtem egy kepzest, ahol heti 2x kell bejarni, amibol az lett, hogy tortenesen van hogy be kell menni, van hogy nem. Iden nyaron vegzem es mar alig varom..

Munkahelyet nem talalok, nem vesznek fel sehova, mert heti 2 napot nem tudnek menni dolgozni. Azota gyakorlatilag nincs eletem, es sokszor mar az ongyilkossag gondolata nyugtat meg. Felforgatta az egesz eletemet.

2021. dec. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van hogy be sem kell menni*
2021. dec. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!