Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg fogom szokni az egyedüllét...

Meg fogom szokni az egyedüllétet?Nem fognak érdekelni a nők egy idő után?

Figyelt kérdés
Mindig egyedül vagyok,barátnőm sose volt.Meg fogom szokni?Nem fogok megfordulni a csinos nők után idővel?Társkeresőzni se fogok?Elleszek a magam kis világában?30/F

2021. dec. 11. 21:49
A kérdező szavazást indított:
Meg lehet szokni az egyedüllétet
Nem lehet megszokni az egyedüllétet
Társkeresőzés helyett jobb sorozatokat nézni
30 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miert kene megszokni? Olyan nyomingereknek vannak noik h azok alapjan barkinek lehet..
2021. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Facebookot nem használom már,instagramon nem is voltam fönt soha,társkereső oldalon sem voltam már fönt egy hónapja.És már az se nagyon érdekel hogy a munkahelyen nem állnak velem szóba a nők.Úgy érzem,hogy sínen vagyok.
2021. dec. 11. 21:52
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez önámítás ami nagyon durván fog lecsapódni egy nap, hirtelen a semmiből.

Az ember társas lény.

2021. dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim,nincs barátnőm,nem szeret senki,mégis úgy érzem hogy alakul valami.Ez valami jónak a kezdete.
2021. dec. 11. 21:59
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A netes ismerkedest engedd is el sztem.. Csak van vmi.bobbid pl vagy erdeklodesi korod ahol tudsz ismerkedni vagy vki akivel elmehetsz bulizni v ide oda ahol csajozhatsz
2021. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne.
2021. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól függ, van-e valami hobbid, érdeklődési köröd, munkád amivel ki tudod tölteni a napjaidat és tudod élvezni az életet.


Bár ha a fentiek megvannak, akkor azokkal általában jönnek az ismerősök, ismeretégek is idővel.

2021. dec. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
Amúgy meg mi a kérdés? 30 évig kibírtad, a felét már letudtad.
2021. dec. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Először saját magadat kell megszeretned, tegyél azért hogy végre meg tud magadat szeretni, mert addig nem lesz olyan könnyű ismerkedni.

Ha szomorú vagy,látják rajtad hogy nem szereted magadat akkor miért is akarnának veled beszélgetni?

Te szeretnél olyan emberekkel ismerkedni akikről látszik hogy nincsenek megelégedve saját magukkal,le van konyulva a szájuk nem hogy inkább vidám lenne és valamilyen módon megpróbálná élvezni az életet,össze van esve az emberünk és leginkább a földet nézi el árulom neked ez szerintem egyáltalán nem jó.

Fogadd el magadat,ha nem megy akkor ha van rá mód tegyél érte hogy meg legyél elégedve saját magaddal és végre boldog legyél, na meg persze az egészség is számít + mennyit alszol és még sorolhatnám.

Húzd ki magadat,amikor mész ne a földet bambuld ha eddig leginkább azt tetted ha nem csak előre,mosolyogj,érezd jól magad a saját bőrödbe,szépen hangosan-aranyosan köszönj az összes kollégádnak, ha valamelyik kolléga szimpatikus akkor nyugodtan kérdez tőle valamit,pl hogy van?

Aztán majd látod hogyan viszonyul hozzád,ha jó fejnek találod és ő is téged akkor nyugodtan beszélgess vele,minden nap fokozatosan többet az az szerintem ez egy jó megoldás,de javítson ki valaki ha tévedek?

Ha már bátrabb leszel,teszel saját magam boldogságáért nem csak szomorkodsz és már egyre jobb + bátrabb leszel nyugodtan szólídsd le az utcán is a neked tetsző nőt, de komolyan,próbáld csak meg, első lépésnek az is elég ha megkérdezed mennyi az idő? Aztán ez a hely merre van?

Gyakorolj,ezáltal gondolom én sokkal nagyobb önbizalmad lesz, ha el jön a számodra a nagy ő akkor addigra már le fogod őt merni szólítani,nehéz el hinni de nem csak rossz emberek léteznek.


Sok sikert.

2021. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
86%

,,Miert kene megszokni? Olyan nyomingereknek vannak noik h azok alapjan barkinek lehet.."


Nálam nyomorékabb férfi biztosan nem létezik, ugyanis engem még egyetlen nő sem tepert le 33 évesen.

2021. dec. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!