Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van,aki régen még...

Más is van,aki régen még tetszett pasiknak,nöknek de már eljárt felette az idö és nem tetszik senkinek?

Figyelt kérdés
Emlékszem 15-20 évvel ezelőtt még nem voltak okostelefonok,jobban is néztem ki mint most és szemeztem a buszon,vonaton lányokkal,volt hogy beszélgettek,flörtöltek is velem,pedig nem is ismertem.Ma már 40 éves vagyok és igyekszem elfogadni hogy már nem lesz több szemezés,flörtölés,főleg így hogy sokan a telefonjukat nyomkodják és föl sem néznek.Gyorsan véget ért a jó időszak.De legalább az emlékek megmaradtak a múltból.

2021. dec. 17. 09:14
A kérdező szavazást indított:
Addig kell csajozni,pasizni,amíg az ember fiatal,jól néz ki
Lehet idősebb korban is csajozni,pasizni,de nehezebb mint fiatalon
A mostani fiatalok nehezebb helyzetben vannak az okostelefonok és a maszkhordás miatt
11 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jó lenne 20 évesnek lenni,de szerintem most nehezebben menne a csajozás akkor is ha jól néznék ki.Sokan fel sem néznek a telefonjukból és a maszk a fél arcunkat eltakarja.Zárkózottabbak is lettek az emberek.
2021. dec. 17. 09:17
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Férfiként még mindig jobban jártál, mint a nők többsége. Egy férfi simán lehet sármos idősebb korában is, egy 40-es nőre meg már azt mondják, ráncos, öreg... Sajnos ez a dolog így él az emberek fejében. Én már 27 évesen is öreglánynak érzem magam :D
2021. dec. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Általában aki fiatalon jó bőr, annak hatalmas pusztítást kell elkövetnie magán, hogy később ne legyen bőven rá kereslet. Főleg ha az illető nő.


Ugyanez igaz fordítva is, akit fiatalon senki le sem szart, annak nagyon nagy tuning kell és nagyon meg kell feszülnie azért, hogy ez változzon.


Ha egy fiatalon kelendő ember ügyel arra, hogy ne deformálja el magát elhízás, alkoholizmus, dohányzás, durva igénytelenség (fogadó fogak, gusztustalan haj és szőr, stb), balesetek és egyéb szöveti károsodás által, akkor később is kiemelkedő lesz a korához képest. Önmagában az idő foga képtelen rajta annyit rontani a többiekhez képest, hogy ne kerekedjen felül a többségen. Lehet, hogy nem a 20-asoknak fog tetszeni, hanem a korosztályának, de normális ember amúgy is a korabelit preferálja.

2021. dec. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*rothadó fogak
2021. dec. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Más leszólítani 20 évesen egy másik 20 évest és 40 évesen egy másik 40-est.Sokat változtam én is 20 év alatt külsöleg és belsöleg is.Odamennék egy 40-es nöhöz,nem ugyanaz lenne mintha 20 évesen mennék oda.
2021. dec. 17. 09:24
 6/14 A kérdező kommentje:
3-as pont tegnap láttam egy 40 körüli nöt a trolibusz,jó alakja volt,de mégis más volt mint amikor 20 éves voltam és egy 20 éves lányra néztem.Az elsö ami eszembe jutott a 40-es nöröl,hogy biztos családanya,várja otthon a férj,a gyerekek.
2021. dec. 17. 09:30
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Csak azt nem értem, hogy 40 évesen miért a 20 évesekről álmodozol? Egy hamvas 20-as nem egy 40-es palival fog összejönni, kivétel ha van mit a tejbe aprítani. Szóval szállj már le a földre!
2021. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Ja hogy az a hiszti tárgya, hogy nem kellesz annak, aki a gyereked lehetne... 😂 Egó az van bőven, nem azért nem találsz senkit, mert olyan sanyarú az öreg sors, hanem mert el van szállva az aberrált agyad.
2021. dec. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem a 20 évesekröl álmodozom hanem arról hogy én vagyok 20 éves:)Jó lenne ha újra tudnék kezdeni mindent.
2021. dec. 17. 12:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát ja ez van
2021. dec. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!