Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki az aki karácsonyi zenéket...

Ki az aki karácsonyi zenéket hallgat most elalváshoz?

Figyelt kérdés
Már lekapcsoltam a villanyt a szobában,fekszem az ágyban miközben karácsonyi zenék szólnak a rádióban,és az ablakban villognak a karácsonyfaégők mindenféle színben.

2021. dec. 19. 23:20
A kérdező szavazást indított:
El tudok aludni úgy hogy közben szól a zene
Nem tudok úgy aludni,hogy szól a rádió
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Elalváshoz nem szoktam, viszont azért igen, hogy csak szimplán ünnepi hangulatba kerüljek 🙂
2021. dec. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tegnap is egész éjjel szólt a rádió,úgy aludtam,ma is úgy fogok.Még jobban el tudok így aludni,mintha tök csönd lenne:)
2021. dec. 19. 23:25
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Én is szoktam berakni zenét néha de vêletlenül sem karácsonyit. Már rosszul vagyok tőle november közepétől ezt nyomják minden évben. Ugyanazokat a szarokat megállás nélkül.
2021. dec. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Arra ébredtem fel, hogy a fülhallgató rajtam van, de nem feltétlen karácsonyi zenéket hallgattam az elalvás előtt. Szeretem a karácsonyt, aztán lehet, hogy még ezzel kapcsolatban álmodok…
2021. dec. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Karácsonyi zenéket.. isten ments..
2021. dec. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is aludtam már el fülhallgatóval a fülembe,de most nem használom,halkan szól a rádió a szoba másik sarkában,közben hallom ahogy odakint erősen fúj a szél.
2021. dec. 19. 23:36
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Gyűlölöm a karácsonyi zenéket
2021. dec. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!