Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Üres az életem, hogy töltsem...

Üres az életem, hogy töltsem meg tartalommal?

Figyelt kérdés

Nincs személyiségem, hobbim, életem.

Van egy haldokló kapcsolatom, és egy olyan célom, amiért majd fél év múlva kezdhetek el tenni (az egyetem szeptemberben kezdődik).

Továbbá van 20 kiló túlsúlyom, mert szomorúságomban és unalmamban eszem...

Próbáltam 1-2 dolgot (pl tánc) de nem adott örömet.

Dolgozom, elvagyok vele, de sem a társaság sem a munkakör nem egy élvezet... viszont az legalább esemény az életemben.

Mit csinál egy normális ember szabadidejében? Ingerszegény, unalmas életem van, és nagyon szeretnék kitörni belőle...



2021. dec. 25. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Gyere el velünk szilveszterkor bulizni, majd mi felvidítunk 😁😀
2021. dec. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

"Üres az életem, hogy töltsem meg tartalommal?"


Egyel az unnepi kajakbol es tolj le hozza par szelet bejglit ... tutti tele leszel :)

2021. dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Az a haldokló kapcsolat hogyan jött létre? Kételkedem, hogy azt úgy sikerült összehozni hogy nincs életed és személyiséged.
2021. dec. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Tarsasjatek klubba menj el.

Sportegyesuletbe vmelyik sportagra: pl ksi pinpong.

Futoklub

Konditeremben jol lehet kapcsolatot epiteni!

Mlm -forever living

2021. dec. 26. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Önkéntesség
2021. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szabadulj meg a tulsulyodtol
2021. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Pszichoterápia nem ártana, mert nem a túlsúllyal van gondod, hanem önmagaddal, ha lefogysz akkor a szemèlyisèged nem fog megváltozni, ugyanolyan alacsony önértèkelési zavarban fogsz szenvedni. Annyi lesz a különbség,hogyha kikupàlod magad jobb pasinak/csajnak fogsz bejönni, de mivel önbizalmad nem lesz bevonzod a nárcisztikusokat, akik meglàtják a gyenge pontodat és ugyanúgy szenvedni fogsz. Vèkonysàggal a szemèlyisèged nem fog vàltozni.

Tudatosan kell élned, gondold àt az èletedet, mit kène leèpíteni, mi ami fontos, kérlek keress egy pszichológust és közben kezdj el egészsègesen èlni, sportolni menni, párhuzamosan menjen a kettő, őszre el is érheted a cèlodat, hogy jobban nézz ki testileg és lelkileg.

2021. dec. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
himzést ajánlom legtutibb hobbi
2021. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!