Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok 9....

Nagyon magányos vagyok 9. Osztályos vagyok.Mindig arra gondolok hogy nagy koromban munka mellett színész akarok lenni, vagy talán youtuber.. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Mindig azthiszem a híresség megoldja ezt hisz ők sok figyelmet kapnak meg minden, én is szívesen lennék az de aztse tudom mennyi esély van egy ilyenre

2022. jan. 3. 06:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Akár egy közös cél érdekében, minden követ meg kell mozgatni. Lehet az ember társa olykor a magány, de a másik oldalon meg társaságra vágysz. Az egyensúlyra törekedsz az írásod alapján, amit az életben is érdemes követni. ;)
2022. jan. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Mi akarsz lenni?

YouTuber


Jöhetne már egy aszteroida...

2022. jan. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a hírességek sok figyelmet kapnak nem jelenti azt, hogy nem magányosak. Tudod hány haszonleső veszi őket körül, aki csak egy kis csillogásra vágyik. Nem a lelkét pátyolgatják, hanem azt lesik, hogy mikor léphetnek át rajtuk...

Keress valami olyan szakkört ami érdekel. A közös érdeklődési kör általában barátságokhoz vezet.

2022. jan. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha te felszínes kapcsolatokra vágysz, akkor legyél híres.
2022. jan. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg nyitni a veled egykorúak felé, barátkozz velük, tanulj velük, ismerkedj. Együtt kitalálhattok új dolgokat, ami által más munkakör is megtetszhet.
2022. jan. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha hires leszel sok baratod lesz aki a penzedert lesz veled

Tok jo lesz majd meglatod

2022. jan. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Ne is keresd belül a megoldást, változzon minden más, nem? Még a végén könnyű lenne...
2022. jan. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Pont fordítva működik a dolog, mint ahogy te képzeled. Színész meg youtuber úgy lesz az ember, hogy eleve van egy olyan kisugárzása, amit érdekesnek és vonzónak találnak az emberek. Ha neked ilyen nincs, akkor baszhatod, ha meg van, akkor nincs szükséged a youtube-ra ahhoz, hogy barátokat találj.
2022. jan. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hírességgel nem fogsz barátokat szerezni. Lesz sok felszínes kapcsolatod, aztán ahogy jönnek úgy el is mennek, ha már éppen nem te futsz, akkor az épp aktuális ember felé fordulnak. Meg csak ki akarnak használni.

Youtuber vagy tiktoker is csak addig vagy, amíg tudsz másoknak érdekes tartalmat gyártani, de csinálhatsz 1000 videót is, ha nem vagy másoknak érdekes és a kutya se nézi.

Amúgy ha vonz a színészet, akkor vannak amatőr színjátszó csoportok, szerintem már most iskola mellett próbálkozhatsz vele. Ha mást nem, már annyit nyertél, hogy közös érdeklődési körű emberek közé kerültél, amikből lehetnek barátságok.

2022. jan. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
Youtuber akarsz lenni 😭😭🤣🤣🤣 most nem tudom H sirjak e vagy nevessek
2022. jan. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!