Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol dolgoztok esti/levelező...

Hol dolgoztok esti/levelező iskola mellett, ami rugalmas és az iskolába való bejáráshoz lehet igazítani?

Figyelt kérdés

jelenleg egy családi ismerős vállalkozásában dolgozok aki teljesen rugalmas és tudok mellette bejárni estire, de sajnos fel szeretné számolni a boltját. ha ő nem lesz fogalmam sincs hol tudnék úgy dolgozni, hogy kedd, csütörtök és kéthetente péntek délután, később pedig egyetemen kéthetente pénteken és szombaton elengedjenek egész napra..

aki iskola/egyetem mellett dolgozik hol tudja ezt megoldani?



2022. jan. 5. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
földgömböket festek egy cégnek
2022. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsági őr vagyok 24/48-ban.
2022. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyorséttermek elég rugalmasak Az a jó benne hogy ha suliba jársz te mondhatod meg hogy melyik nap akarsz dolgozni és reggel vagy délután. Viszont az már más kérdés hogy nem mindenki birja ezt a fajta munkát fizikailag.
2022. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem hozzám szól a kérdés, én nappalis vagyok. Egyébként IT.
2022. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsétteremben valóban rugalmasak viszonylag, tanulmányokhoz jól igazítható.

Gyárat nem javaslom, nem túl rugalmas.

Ruhaboltokat lehetne még megpróbálni, h&m és társai.

Kisebb boltokat nem ajánlom,ott kevesebb a munkaerő és nincs aki x időpontban bent lehetne helyetted.

2022. jan. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én annak idején postaforgalmi szakközépbe jártam, és postán dolgoztam. mindig igazodtak, és fizetett tanulmányi szabadságot is kaptam vizsgáknál. Cserébe vállalni kellett x év munkaviszonyt, pontosan annyit, ameddig tanultam.


Ez már a múlt.


Azért talán akad olyan munka jelenleg is, ami kötetlen munkaidős, vagy homeofficeos.

2022. jan. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!