Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem csináltam semmi rosszat...

Ha nem csináltam semmi rosszat akkor miért kell bűnhődnöm?Miért kell vernie a sorsnak?

Figyelt kérdés
Megkaptam a büntetésem hogy életem végéig magányos leszek,el kell fogadnom ezt.De miért kaphattam ezt a súlyos büntetést a Jóisten től,ha nem csináltam semmit?Ha a légynek sem ártottam?

2022. jan. 6. 03:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Ahogy a rabok sincsenek nővel a börtön falai között,úgy én se vagyok nővel idekint.
2022. jan. 6. 03:43
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, ha nem tanulsz meg egy leckét, az élet újból feladja neked, majd újra és újra. Ahogy te is írtad, erre nem szolgáltál rá, nem tudod, hogy miért történik ez veled sorozatosan? Ha te megfelelően jártál el mindig, akkor ki irányít téged? Isten? Később is ez lesz? Mit szeretne az ember?
2022. jan. 6. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező: senki sem rendelte el, hogy életed végéig magányosan kell élned.

Sose tudhatod: kit hol ismersz meg.

2022. jan. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Azon alakul hogy hogyan viselkedsz,mert ha életedben mindig egy ellenszenvet kiállító személy voltál, akkor kontrékan mit vársz?

Ha egészséges vagy, akkor mire vársz?

2022. jan. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem nagy büntetés . Meg csak egy állapot. Nemtudod mi az az igazi büntetés ha ezen jajgatsz.
2022. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!