Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkosság = megoldás?...

Öngyilkosság = megoldás? Lehetséges?

Figyelt kérdés

A véres gyerekkoról inkább nem írnék. Elvileg sokaknak rossz, sok mindenkit bántanak.

A tinédzserkori kitaszítottságról se. Az

Főleg azért gyűlölök élni mert a nők levegőnek néznek. S az egész életet egy kötelező vergődésnek érzem.

Az csak egy apróság hogy nincs karrierem se. Azzal együtt lehetne élni.


Az örök magánnyal, nők után való sóvárgással, azzal hogy 10!!! éve nem volt barátnőm.... 5 éve nem szexeltem...azzal?


Belecsúsztam a piálásba is. A huszas éveimet változó intenzitással de végigittam. Csak mostanság kezdek józanabbul élni, 1 éve.


Lehet mondogatni hogy mindent meg lehet szokni. Lehet. De élet ez, csendes lemondásban élni? Semmi se sikerül amire tényleg vágyok?


Egy barátnő, aki átölel esténként a nyakamba ugorva? Ez olyan rohadt nagy igény?


ELÉG VOLT!!!! Meg szeretnék halni, úgy érzem. Lehet ez a megoldása ennek?


F/31


2022. jan. 8. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Még csak 31 vagy, nem 60. Korán feladnád. 30 éves haverom épp most szedett fel pl egy 18 éves kiscsajt.
2022. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Vagányabbak szerint csak a ratyiknak van párja, felesége, más kifizeti a nőt az csinálja amit kell, és öröm bódottá.

Az a baj hogy sokat akarsz az élettől, azért mert másnak látod a boldogságát. Ennyi erővel én is megvághatnám magamat a fürdőkádban, hogy legalább ne kenjek össze semmit, azért mert cigányoknál látom milyen élet van, milyen autót hajt...


Nem tudom hol laksz, de fizess ki egy nőt amilyet bírsz, ha van bátorságod el is mész hozzá, és megmondod mit szeretnél, utána máshogy fogod látni a világot, na meg a nőket! :D

2022. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Ezeken az oldalakon remélem találsz segítséget és nem csinálsz semmi "butaságot" Hidd el lesz jobb, csak mindig kis cél...


[link]


[link]


[link]


[link]

2022. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Páromban megbízok és ami legfontosabb, hogy érzem, hogy szeret.

De hetekre eljár dolgozni és csak azt hallom, hogy a kisgyerekes fiatal, vagy akár már a 3 gyerekes családapák is hetente, vagy naponta mennek ki a k*rvákhoz az útszélére. Na ezt nem példaképként mondom, hanem hogy ilyen a világ egy része.

Igaza van kettesnek, így sose lesz önbizalmad. Nem kell persze rojtos k*rvával elmenni, kerehetsz neten is nőt hozzá, akihez házhoz mehetsz, vagy a "munkahelyére".

Hidd el, előbb vagy utóbb lesz valakid, akit szerethetsz, vagy akár olyan is, akit megcsalhatsz.

2022. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Most akarsz ongyilkos lenni amikor meg csajod sincs? Basszus akkor vidd az asszonyt mert en miatta nyirnam mar ki magam :)
2022. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Lehet megoldás, igen. A változás benned kelll, hogy elkezdődjön! Ebben egy jó pszicholőgus (nem pszichiáter!!) somat tud segíteni.


Aranyigazság: amíg benned nincs rend, körülötted sem lesz.

Ha valaki, hát én tudom. Merj segítséget kérni, keress egy jó pszichológust!

És élj soká!

2022. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindig lehet jobb. A halálnál legalábbis biztosan. Ha halott vagy, esélyed sincs pozitív élményeket szerezni, ha viszont élsz, akkor még alakíthatod úgy a dolgaidat, hogy egyszer, ha nem is rögtön, de boldog legyél! Most nekem se klappol minden, de bízom benne, hogy ha én megteszek érte mindent, akkor jobb lesz. Minél mélyebbről jössz vissza, annál jobban tudod értékelni az apró örömöket is! Ne add fel, semmi sem lehetetlen! :)
2022. jan. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!