Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatnék olyan lányokat...

Hol találhatnék olyan lányokat,akik hasonló problémával küszködnek mint én?

Figyelt kérdés
Olyan lányokkal,nőkkel kéne ismerkednem akik hasonló cipőben járnak mint én.Akik tele vannak félelemmel,gátlásosak,nehezen kommunikálnak és családi problémáik vannak.Na de hol ismerkedhetnék meg ilyen lányokkal,nőkkel?

2022. jan. 9. 00:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Olyan lányoknál,nőknél van nagyobb esélyem,akik megértenék,akiknek ugyanazok a problémáik mint nekem.
2022. jan. 9. 00:27
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért is nincs soha barátnőm mert nincs aki megértené a helyzetemet.
2022. jan. 9. 00:30
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Most ha jól értem te férfi vagy?
2022. jan. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen.Tudom mi az oka a magányomnak.Az hogy én egy rendkívüli helyzetben vagyok.
2022. jan. 9. 00:32
 5/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy egy egyszerű hétköznapi ember számára idegen az amilyen én vagyok.
2022. jan. 9. 00:34
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit konkrétabb infót tudnál mondani? A családi probléma terjedhet a szeretet hiány/megvonástól a verésig/ szexuális kizsákmányolásig.
2022. jan. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Menj el légy szíves hétköznap a családsegítő szolgálathoz és ott kérj segítséget a szociális munkásoktól!


Az egész családodnak szüksége van pszichológiai támogatásra. Hasonló helyzetben lévő lánnyal csak sérülékenyebbek lennétek egy "pár"-kapcsolatban. Nem biztos a konfliktus kezelő képességetek!


A gyámüggyel NE KERÜLJ KAPCSOLATBA!!!


Hívd a 116-123-as telefonszámot, ha otthon valamilyen módon bántalmaznak. Akár szavakkal, akár fizikailag. (Ha gyermek vagy, az UNICEF-hez is fordulhatsz vagy a 116-111-es lelkisegély szolgálathoz.)


Létezik áldozatsegítő szolgáltatás és létezik kríziskezelő és információs vonal is - mindkettő fizikai erőszak esetén.


Hány éves vagy? Mert enélkül az infó nélkül nehéz lenne konkrétabb segítő szándékú támogatás formákat nyújtani...

2022. jan. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Légy szíves gyere majd vissza a kérdésedhez valamikor hétköznap és folytassuk a beszélgetést! Én őszintén kíváncsi lennék a sorsod alakulására!


Követném a veled történő eseményeket, heteken vagy akár hónapokon át is. Talán többen is szeretnének folyamatosan segíteni neked. Hidd el, hogy NEM RITKA ESET a te rosszul működő családfád. Sok ilyen van manapság.


Legalább az én krízishelyzetemet könnyebbnek érezném... ha a húszas éveid második felében járnál, akkor is sokkal idősebb vagyok nálad.


Ennek ellenére a megpróbáltatások sosem érnek véget, AMÍG ÉLÜNK. Ezzel jár a földi valóságunk. Megtapasztalni dolgokat és érettebbé válni általa.


Üdv:

7-es válaszoló

(középkorú hölgy)

2022. jan. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
írd, kíváncsi vagyok
2022. jan. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A szüleim kiskoromban elváltak és csak anyámmal tartom a kapcsolatot.Nem bántalmaztak,de sok volt a veszekedés kiskoromban.Befelé forduló lettem,csöndes, visszahúzódó.
2022. jan. 9. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!