Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is szokta úgy érezni,hogy...

Más is szokta úgy érezni,hogy olyan gyorsan rohan az idő,hogy nem is ér rá semmire csak dolgozni járni?

Figyelt kérdés
Én csak minden 3.nap dolgozom,mégis úgy érzem mintha mindennap a munkahelyen lennék.Mintha ide haza csak aludni járnék.Mi lenne velem ha tényleg mindennap dolgozni járnék?

2022. jan. 16. 00:42
A kérdező szavazást indított:
Szoktam úgy érezni hogy rohan az idő
Én nem érzem úgy hogy gyorsan megy az idő
22 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Holnap még szabad vagyok,de olyan gyorsan el fog telni hogy már most előkészítem a munkás ruhát és elkészítem a szendvicseket amit hétfő reggel viszek melóba.Már most beállítom az ébresztőt is hétfő reggel fél 5-re.30/F
2022. jan. 16. 00:46
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemistaként kicsit más kategóriába tartozom, de igen, én is szoktam így érezni, bár nem jellemző

Utólag visszagondolva szoktam azt érezni, hogy "jé, az már fél éve volt?", időközben nem igazán, a hétvégének rendesen érzem mind a 2 napját (kivéve, ha szombaton dolgozom)

2022. jan. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 nekem is egyetem alatt gyorsult fel az ido
2022. jan. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2022. jan. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mindig ezt érzem. Muszj odafigyelnem, hogy tudaosa kikacsoljam a munka gondolatát a fejemből. A jelenben is tudjak élni kicsit.
2022. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!