Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Korházba kénne mennem ? Vagy...

Korházba kénne mennem ? Vagy valaki tud egy jó orvost ajánlani ?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


21-éves fiú vagyok nagyon súlyos depresszióm van sokat vagyok egyedül otthon mivel a szüleim sokat dolgoznak, dolgozni enni sincsen nagyon kedvem már, gyakran azt érzem hogy megszeretnék halni, és látok képeket ahogy fekszem, alvászavarom is van. Legtöbbször esténként 4-órákat alszom pánikbetegségel is küzdök, jártam már pszichológusnál pszichiáternél de eddig eredménytelenek érzem a kezeléseket mert legbelül ugyanazt érzem amit eddig érettségim nincsen mivel rengeteg időt foglalkoztam a számitógépes játékokal, és ez miatt nagyon elmaradtam a tanulásal 2- szer is probáltam már az érettségit.



2022. jan. 19. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Menj el dolgozni, ahova felvesznek! És ezt halál komolyan mondom.

Ha olyan szinten vagy beteg, hogy le vagy százalékolva, akkor vannak rehabilitációs munkahelyek. A depressziódra a legrosszabb, ha 0-12-ben egyedül vagy és csak magaddal foglalkozol, azt analizálva, hogy te milyen szerencsétlen vagy!

2022. jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Ehhez továbbra pszichológus, pszichiáter kell, ha az eddigiek nem váltak be, akkor keresni kell másikat.

Nem dőlt össze amúgy a világ körülötted, 21 éves vagy, fiatal még, nem vagy lemaradva, vagy elkésve.

Próbálj tényleg kimozdulni otthonról, keress munkát, ahogy az egyes is mondta, hátha a közösség és a napi rutin segít kizökkenni ebből a helyzetből.

2022. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel szakembert, hasonló cipőben vagyok én is depresszió + OCD, igazából én is valahol itt tartok, hogy kéne szakember, mert a másik véglet az eléggé végleges és visszafordíthatatlan.
2022. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!