Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet még normális kapcsolatom...

Lehet még normális kapcsolatom - feleség, gyerekek- ha nem jött össze kapcsolat 25 éves koromig?

Figyelt kérdés

Szóval 25 éves vagyok és nem volt barátőm. Szeretnék később családot de ha eddig semeddig nem jutottam attól még később lehet sikerem?

Nagyon szomorú és magányos lennék ha mindig egyedül lennék. 25 évesen még van remény bolog kapcsolatra?


2022. febr. 3. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Lehetni bármi lehet, aztán hogy lesz-e azt senki nem tudja megmondani.
2022. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Hát nekem 25-30 lányból sem lett egyik sem a feleségem, szóval nem ártana próbálkoznod legalább...de olyan embert is ismerek (igaz csak egyet), akinek egész életében 1 lány volt az életében és vele is lett családja. De kb 10 ezerből 1...
2022. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, csak ahhoz valamit változtatni kell, ha idáig nem jött össze.
2022. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Örülj neki...

Ráérsz még a családdal...

2022. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Nem, ne örülj neki.

Már kellett volna ismerkedni, sokat.

Ha most kezded, nagyon sokat kell még tanulnod, és az ilyen korú lányok többsége ezt már nem szereti. Ilyen korban már gyakorlatot várnak el.

2022. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván vannak kivételek, de nézzük reálisan.


Ha eddig nem találtál barátnőt akkor valószínűleg vagy a külsőd, vagy a stílusod, vagy minden együtt hibádzik. Ha nem vagy vonzó egy nő számára, akkor később sem valószínű, hogy az leszel.


Az sem segít, hogy a magányos "soha nem volt barátnőm" ember elkezd őrült módon párt keresni, látszik rajta, hogy görcsösen akar kapcsolatot ami a másik számára nem feltétlenül lesz vonzó.

2022. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Ezért kell normálisan elkezdeni, nem kapkodva és nem erőltetve.

Még nem késtél el.

2022. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Nekem sem volt. Az 5össel nem értek egyet. Egy csomó lány is így van vele.


19/L

2022. febr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

#8.)

✅ Azért van benne valami amit mond az #5-ös, hogy a másik fél (nők) számára kedvezőbb ha van némi tapasztalata az udvarlónak, hogyan is kell bánni a hölgyekkel :) A figyelmesség nem mindig jön magától.

✅ Néha kicsit megfeledkezik magáról a férfi :/

2022. febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát barátom, majd ha 35 leszel, mint én, na akkor majd "szabad" lesz kétségbe esni...
2022. febr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!